Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

jedino se postavlja pitanje zašto onda ne otići do kraja s ovako nečim? clasickp1.jpg@mancda, da, renomirana sportska marka yassa. uz elan, alpinu, toper...
'De ovo ima da se pazari??? Ko ga pravi, koja marka? Kako se zove model?Ovo je najludji obuvni predmet koji sam ikada video i moram ga imati.Idem odma' sutra da ga kupim ako mi objasnite sta da trazim. :wub:
Link to comment
jedino se postavlja pitanje zašto onda ne otići do kraja s ovako nečim? clasickp1.jpg
...pretera ga sa ovim...priznajem ni moje nisu bas svakodnevno vidjene, ali ovo je just too much... Edited by scepa
Link to comment
Ma, sjajne patike. Ja već video jedne koje ću pridodati uz ona dva para odozgo, a voleo bih i ove negde da iskopam, deluju potpuno nenormalnosplit_toe_asics.jpgMoguće da su palac izolovali na zahtev Brus Lija, da može njime da šamara neke manje bitne zlikovce, što čovek da zamara celo stopalo.
ima moja :ph34r: šćer nešto slično i zove ih tabike. nosi gi na trenindž. njene su, vaistinu, platnene, crne i poluduboke, al jes pojenta (neka) u tom odvojenom palcu. ima i matching čarapice. mož ti pokaže i kako se koriste :D
Link to comment
ja imam nešto vrlo slično, samo ja to koristim za trening i zovu se tabike! čarape koje sam kupila uz to inaju odvojen samo palac! :) jednom prilikom kad budem imala više vremena ću da ih slikam pa da ih okačim!
ko mi kriv kad ne čitam ceo topić <_<nemam više di da se sakrijem. odo pravim novi forum. Edited by MaryPoppins
Link to comment
Vibramke su ludilo. Videla sam u Italiji pre 2 godine takve, al su bile za fri klajmbere, a ne za gradsku setnju. Ide neko u Ameriku da mi donese?
Prijavljujem se o'ma i ja ako neko 'oce da donese.Upravo pocinjem da organizujem nabavku ovog ludila od obuce. Sada cu da proucim sajt sto je morgana postovala. Hvala Morgana.Jbt kakve su patike... Ja To moram imati.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...