Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

oke, onda smo to resili :)

 

sacekacu da pocne 2. sezona les revenants i pocecu to da pratim a usput cu prelistati Penny Dreadful 

 

mislim da je to dobar plan za pocetak

gleaj odma rl jer ces odma po zavrsetku teti da gledas opet.

meni je to jako, jako dobro.

sta da ti kazem kad su doveli mogwai da im radi muziku, koja je na kraju ispala fantasticna i dala jedan dosad nevidjen kvalitet serijalu.

Link to comment

gleaj odma rl jer ces odma po zavrsetku teti da gledas opet.

meni je to jako, jako dobro.

sta da ti kazem kad su doveli mogwai da im radi muziku, koja je na kraju ispala fantasticna i dala jedan dosad nevidjen kvalitet serijalu.

Pa ja sam upravo zbog ovoga i mislio jos malo da sacekam dok ne krene 2. sezona sa prikazivanjem.

Jer obicno kad se nalozim na nesto onda sam nestrpljiv da nastavim sa gledanjem odmah, pa me nerviraju pauze izmedju sezona :D

 

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

Link to comment

gleaj odma rl jer ces odma po zavrsetku teti da gledas opet.

meni je to jako, jako dobro.

sta da ti kazem kad su doveli mogwai da im radi muziku, koja je na kraju ispala fantasticna i dala jedan dosad nevidjen kvalitet serijalu.

Sad mi se bas gleda. Zasto ova pojedinos' nije bila ranije pomenuta :mad:

Link to comment

Nije nego mi je ovaj topic bio malo na ignjoru :D

 

Srsly, though, ne samo zbog Mogwai [mada pomaze], djeluje zanimljivo, u procesu je 1 daunloud. Obavjesticu vas da li treba da vam se svidja serija za koji dan.

Link to comment

Nije nego mi je ovaj topic bio malo na ignjoru :D

 

Srsly, though, ne samo zbog Mogwai [mada pomaze], djeluje zanimljivo, u procesu je 1 daunloud. Obavjesticu vas da li treba da vam se svidja serija za koji dan.

gde ce ti bolja preporuka nego sto je ajantu sranje, a nije je cak ni gledao :D

Link to comment

gde ce ti bolja preporuka nego sto je ajantu sranje, a nije je cak ni gledao :D

 

Gledao sam je celu, nakon što sam izrazio opravdanu sumnju na topicu o njoj. Gledao sam je posle i pisao posle o njoj na drugim topicima, obzirom da se ova serija preliva ovde sa topica na topic i diže na pijedestal kao da je skandinavska lično...

 

Doduše, toni, kada je SF u pitanju, počinješ da ličiš na C4 i F4, a to niti je ukusno niti je stvar ukusa...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...