Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Video prvu epizodu Wayward Pinesa. Za sad mi se svidela, liči jako na Twin Peaks, uz razliku što mogu da pratim radnju, razumem šta režiser pokušava da radi, i rečenice koje protagonisti izgovaraju deluju smisleno.

 

Kad razmislim, uopšte ne liči na Twin Peaks.

 

Mada proričem da početna premisa nudi jedan veliki potencijal da naprave glupost od toga.

Link to comment

Video prvu epizodu Wayward Pinesa. Za sad mi se svidela, liči jako na Twin Peaks, uz razliku što mogu da pratim radnju, razumem šta režiser pokušava da radi, i rečenice koje protagonisti izgovaraju deluju smisleno.

 

Kad razmislim, uopšte ne liči na Twin Peaks.

 

Mada proričem da početna premisa nudi jedan veliki potencijal da naprave glupost od toga.

 

ako preživiš prvu sezonu i mučenu Šanin Sosamon, druga je znatno bolja, do sada

Link to comment

Krenuo sam da čitam ovaj topik od početka i videh da se neki usudjuju da tvrde da je neki Babilon 5 bolji od Farskejpa.

 

Divim se njihovoj hrabrosti i smejem njihovoj nerazumnosti.

 

No, pošto sam tolerantan i razuman, pre nego što ih nesavladivo diskreditujem, želim da pogledam o čemu to oni bulazne pričaju.

 

Recite mi samo, jer me mrzi da vikipedišem, je l' je serija došla do svog prirodnog kraja ili je iznenadno prekinuta?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...