Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

Gledao sam je celu, nakon što sam izrazio opravdanu sumnju na topicu o njoj. Gledao sam je posle i pisao posle o njoj na drugim topicima, obzirom da se ova serija preliva ovde sa topica na topic i diže na pijedestal kao da je skandinavska lično...

 

Doduše, toni, kada je SF u pitanju, počinješ da ličiš na C4 i F4, a to niti je ukusno niti je stvar ukusa...

:D

Link to comment

Zavrsio se Falling skies! \o/

 

..jbt tolika sam paljevina na vanelijene da sam ja ovo odgledao od pocetka do kraja.. bilo je tesko, napeto.. ali sam izdrzao :D

ja se zaustavio nakon 3.sezone

jel ima smisla da gledam do kraja?

Link to comment

ja se zaustavio nakon 3.sezone

jel ima smisla da gledam do kraja?

Fuck no!

Svaka sezona je ista, malo se sibamo sa vanelijenima, malo ljudi izmedju sebe, pa se na kraju sezone pojavi neka nova vrsta vanzemaljaca i onda fol cekas sledecu da saznas ko su i sta hoce

 

Kraj je jebeno debilan a porazili smo ih za cas!

Popadase vanelijeni k'o muve.. Ucha je zabio neko vanzemaljskibioloskizajebano sranje koje je napravljeno da napada tudjinsku DNK (ovo je dobio od neke druge vrste vanzemaljaca koja hoce da nam pomogne), u kraljicu vanzemaljku i cim je ona stradala, cela vojska okupatora je u sekundi eksplodirala, gde god da su se nalazili

 

Inace su zli vanelijeni krenuli na nasu planetu jos daaavno daaavno odavno, jer se nalazimo na strateski bitnom polozaju u univerzumu, no, tada smo se odbranili, pobili neke od njih medju kojima je bila i cerka kraljice vanelijena, pa je ona sad besno dosla da se sveti :D

 

Mozda je ovo trebalo u spojler, but fuck it, bolje da se niko ne zajebe da gleda ovo

 

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

les revenants :fantom:

ty Toni

zaista nije lose

 

ima par stvari koje bih mogao da zamerim kada bih cepidlacio, ali mi uopste ne smetaju da gledam ovu seriju

fina voznja, zanimljivo je.. taman sam lepo ubio smoreno hladno vreme

ostalo mi je jos par epizoda do kraja ove prve sezone i upravo cu da ih otaljam

 

je l` je pocela druga sa prikazivanjem?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...