Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

the expanse...*

odgledah pilot

mislim da su mogli bolje uraditi taj uvod u pricu

kao da su hteli mnogo vise da postignu nego sto je to moglo da stane u 45 min

mozda ni montazer nije uradio svoj deo posla kako treba

i ima tako nekih sitnica zbog kojih me pilot nije oduvao

ali cu def da nastavim gledati i mislim da ce mi biti jedna od omiljenih serija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*nisam citao knjige

Link to comment

izašle su već 4 epizode,s obzirom da je ovo syfi produkcija ne izgleda loše

 

- ali zato ova mini serija kraj detinjstva ima završetak kao da se klark najeo bunuka kada je pisao knjigu

Link to comment

Odgledala sam Kraj detinjstva. Jedva. Koliko vremena je posvećeno nebitnoj ljubavnoj priči između farmera i njegove pokojne žene, kao da ovo nije SF priča nego treš ljubić. Objašnjenje cele suštine knjige je skarabudženo u jednu rečenicu. Sve u svemu jako loše. Ne smem ni da pomislim šta će SyFy učiniti od Hiperiona, ako ga ekranizuje.

Link to comment

Odgledala sam Kraj detinjstva. Jedva. Koliko vremena je posvećeno nebitnoj ljubavnoj priči između farmera i njegove pokojne žene, kao da ovo nije SF priča nego treš ljubić. Objašnjenje cele suštine knjige je skarabudženo u jednu rečenicu. Sve u svemu jako loše. Ne smem ni da pomislim šta će SyFy učiniti od Hiperiona, ako ga ekranizuje.

 

Ne može gore od Zemljmorja. 

Link to comment

Ja odgledah 4 epizode The Expanse, a tek sad vidim da redovno ide tek 3. epizoda. Kako se to desilo?

^ a b The third and fourth episodes were released online after the second episode aired on December 15, 2015.

 

 

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...

Colony (2016)

 

Jako mi je zanimljiva. Činjenica je da i inače volim gotove sve što je svih ovih decenija radio Carlton Cuse na TV, pa se može reći da sa dobio što sam i očekicao. Zanimljivo je, dinamično, nadam se da će opstati i da je neće ukinuti. Nakon Monka, White Collar i Suits, nova omiljena serija USA Networka...

Link to comment

Colony (2016)

 

Jako mi je zanimljiva. Zanimljivo je, dinamično, nadam se da će opstati i da je neće ukinuti.

 

Ovo je televizija, mahom je sve sranje. 

 

 

 

 

To je već prilično ispod prosečno...

Hvalis nesto , pa kazes da je sranje?

Prica je vec x puta prezvakana,naivna,moralne dileme glavnog junaka i njegove hanume se resavaju u sekundu,ocajno glumatanje u svakom kadru etc...i nemoj da me stalkujes posle svake po( r )uke ,molim te  -_-

Edited by Haralampije
Link to comment
  • 1 month later...

Sve mi se više sviša Colony kako se bliži kraj sezone. Iako mi je u početku, odsustvo aliena bilo nekako mnjah (kako da gledam SF seriju bez zlih vanzemaljaca osvajača), sve mi se više dopada taj koncept neznanja ko su oni i šta hoće, i to kako o njima saznajemo samo mrvice. Baš je dobro pogođena atmosfera konstantne prisutnosti mača nad glavom.

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...