Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

A onaj pilot što smo već gledali, to ništa?

 

Ekstraglupa im je ova pledge of allegiance varijacija. Kao, nacisti bi se zaklinjali za "one nation, under rule, divided, with liberty & justice for none" :isuse: Pošto je dobro poznato da su to sve bili ateisti i anarhisti i istovremeno diktatori. 

Link to comment

Pa imamo poseban topic decace  -_-

 

 

Pa da, Dom za nezbrinute sitkome.

 

J' suis retardo.

 

Hajde neki mod da prebaci kad vidim, molim najlepše.

Link to comment

Deluje mi da je taj pledge of allegiance napravljeno samo za trejler, kao fora, posebno zbog tog "for none" kraja, jer zvuci skoro pa smesno.

Link to comment

I meni je druga sezona Extanta daleko bolja od prve. Nije ovo ništa spektakularno, ali ima glavu i rep, a od kad se priključio Tata Vinčester, ima i baš gotivne likove. Ovo je vrlo blizu da bude neki "TV" prosek, a jedino što me nervira su idiotski objašnjavajući flešbekovi. Hali da Tati Džonu piće i on krene da pada u san i pita "šta si mi uradila?" i onda kreće flešbek na pet minuta pre toga kako mu stavlja nešto u piće. :isuse: :isuse:

Link to comment

Samo još da uložim zvanični amandman na Dark Matter. Jedva sam pogledao prvu, posle druge sam bio spreman da odustanem, ali sam pustio i treću i shvatio da je simpatičnjikavo. Trojka mi je super lik, mala autistična isto radi, ostali likovi nisu grozni (sem lepotana), a kada se u ovoj poslednjoj petoj pojavio i :Hail: doktor Rodni Mekej :Hail: , definitivno sam postao kupljen. I udice na kraju epizoda su stvarno dobre i zanimljive.

Link to comment

A šta sam ja rekao? Uzmeš Firefly pa skineš jedno tri ocene manje.

 

To što je tebi ludom Firefly desetka a meni razumnom jedva šestica, to je druga stvar -_-

Link to comment

To što je tebi ludom Firefly desetka a meni razumnom jedva šestica, to je druga stvar -_-

 

Razum i jeste duša bejzbola, sport najovisniji o statistici koja je njegova slika, prilika i kartezijanski san, čiji je cilj put kući i koji se koleba između sahrane u Da Vinčijevskom i egipatskom terenu planete i objekta u svemiru u ime homeruna. Između geneze priče i napada na voz. Firefly se emitovao petkom, u veče, uoči bejzbola...

 

Najveći intro jednom sportu, poslednjih godina...

Link to comment

ne znam taj dark matter ali meni mr robot odlican, uz sve rupe koje postoje. mislim, moze da ode i u katastrofu i u kulocu, steta sto nije neka bolja tv, brat i sestra v. bi dupe dali oboje da su ovako nesto mogli da urade.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...