Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

ja samo lubi da zahvalim do neba ovako javno na preporuci za MRNJAU vikend i da zna da je pomogla da 4 mace vec prvog dana nadju novi topli dom!!lubo - car si!! :wub:i da se uvede :lubawub: sa ovom slikom7c03_35.JPG

Link to comment

super :) bas mi je milo. a jel i peti/peta nekog zaveo?bila u nedelju na avali da zalivam i cupam mamanine jagode i ruze, i opet nam neko ostavio dva maceta u dvoristu. na srecu, ima ko da se pobrine sledecih par nedelja dok ne budu spremni za vakcine i ostalo, ali nesto racunam, od marta do sada, njih dvojica su deseti i jedanaesti sirocic samo u nasem malom sokaku. sreca sto sve komsije vole i pse i macke, ali ako se ovako nastavi, osam dvorista nece biti dovoljno za sve.

Link to comment

peta je zavela ali je jedan vracen u nedelju i to mislim uvece sto bas i niej fer jer nije ni imao prilike da bude re-udomljen :(jbg pokusavamo negde da i njega skucimo ali sve su sanse da se ce docekati sledeci mrnjau vikend kod nas

Link to comment
  • 5 weeks later...

Ako neko želi da udomi dva brata sijamca (nisu čistokrvni) ili zna nekoga ko bi želeo da ih mazi i pazi neka mi pošalje PM. Videli ste slike, kačio sam ih ovde a evo i kolaž koji sam maločas napravio:bracaburazeri_zpsc1abbbbe.jpg

Link to comment

Stiglo mi maločas od drugarice pa prosledjujem. Možda neko želi psa sa pedigreom i svim papirima koji je prosto, izbačen iz kuće :fur: Novi Beograd, nadjen hrt star 2,5god ( rodjen 10.05.2010) odveli smo ga kod veterinara, cipovan, nasli gazdaricu KOJA NE ZELI DA GA VRATI , jer joj je otac bolestan, pa ga je pustila u Dunav!!!!! On vec dva dana luta. Ako ima neko ko bi zeleo da udomi psa ili bar da pomogne pri privremenom smestaju (pas je kucni pas nije navikao da bude na zimi napolju) neka se javi na broj 061 622 53 84. Gazdarica je toliko ''darezljiva'' da ce dati sve njegove papire sa njegovim pedigreom. Sirite ovu poruku dalje da pokusamo da mu pomognemo. Hvala

Link to comment

mače iz kraja: ženka, 2.5 meseca, dobila prvu tabletu danas, umiljata, voli da se igra, voli mačke, ljude i da se penje na njih i na drveće.ovo je slika od pre mesec dana.A638XZ4CIAE-SRx.jpgja bih je uzela ali ne da moj mačor, a ni roditelji, u čijem stanu živim njihovom ljubaznošću.

Link to comment
  • 1 month later...
Preslatko mace! Jako pitomo, uslo mi u kola. Malo, mesec dana staro. Savrseno lepo, sivo. Ono pravo prelepo mace za na konzervu Whiskassa.Musko.IZgleda kako veverica dok spava. Moram da ga udomim.Kucna dostava!Molim vas...
ovo je žgoljavko par dana posle oglasa i udomljavanja :IMG_0732.jpga evo ga danas (koja još mačka koja drži do sebe poštuje zabranu pentranja po kuhinji) :photo2.jpgi dalje je prava maza, pitom i umiljat, još nije mutirao i ne zna baš da mjauče...dodajem nove slike kad ga ulovim
vodu pije direktno sa izvora :photo3.jpg
follow-up : malo pevamoIMG_0045.jpgstare navike se ne napuštaju, razmaženko radi šta mu je voljaIMG_0047.jpg
Link to comment
Dobra dusa na zelenjaku koja (svaki dan, kaze) hrani macke lutalice.photo 2.jpg
dojaja dok ne živiš na 10m odatle u prizemlju i te mačke ti se ne jebu i ne kenjaju po terasi.u najmanju ruku je retardirano gajiti životinje na takav način u urbanoj sredini
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...