Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

Mali Bane Bumbar trazi dom, ociscen od buva, glista, okupan (nekoliko puta), kaki i piski u posip, trci i skace kao navijen, kada je nadjen prosle nedelje imao je konjuktivitis koji je sada izlecen. Moze i poziv na broj 064/2000-7268yrrsk.jpg

Link to comment

Drug Kim Filbi, koji trenutno ima poteskoca sa komunikacionim sredstvima (narodni komesarijat za proleterski internet jos mu nije poslao coveka za opravku neta, iako je uredno popunio zahtev i dodao 10 rubalja sluzbenici, kao i petsto grama poltavske kobasice i najlon carape), nudi na usvajaje ridje mache, starosti do 5 meseci, radnog imena Sir-Kan, pelcovano. Fotografije uskoro, mada ne treba sumnjati da je posredi vragolasto mace okruglih i velikih ociju, kakvo bi pozeleo svaki forumas, vub vub vub.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Zavijao je ispred zgrade i nisam vise mogao da slusam, sishao sam i doneo ga u stan. Ima oko tri i po cetiri meseca i jako je interesantan.Pro: cist je i kulturan sto se higijene tice. Lepsi je u prirodi no na ovijem fotkama. Vizljast je, zdrav, brz, ziv i zeljan zivota. Igra se 24/7. Voli da ga neko gura po plocicama/parketu dok lezi na boku, onda padne u trans, oci mu se zastakle i potpuno je cudan.Cons: Divalj je, ne mazi se previse. Unistava biljke po kuci, ne preza ni od kaktusa. Gladan je stalno, jede kao provaljen, ume da bude buchan (nazvali smo ga Mik Dzeger, skraceno Mik) kada trazi hranu, izjutra te shamara shapom dok ne ustanes i napunis mu ciniju. Preko noci je vrlo aktivan, narocito od trenutka kada se gasi svetlo.Na slikama deluje pitomo, ali izgled vara:post-325-1315694957724.jpgpost-325-13156949337565.jpgpost-325-13156949122052.jpgMi imamo matoru macka-Zivku jbg, ona pati uvek kada donesemo nesto sa ulice. Imajte srca, uzmite ovog stres-eliminatora (ponekad i stres-bustera, zavisno od situacije) jer Zivka ovako dalje ne moze.Uz Mick-a novi vlasnik dobija jednomesecnu zalihu Royal Canin hrane i 1 igracku.

Edited by CowBoy
Link to comment

+1 & +++ za fotografije, odlične su. da imam porodicu il da sam bar malo više kod kuće, udomila bi ga odma, al sam i ja siroče (stvarno tako ispada :lol:)kad sebe izistinski udomim onda ću moći sebi i da priuštim ovako jedno mače, ili možda 2, lepše j eu društvu.al mnogo lepa maca, ima i vragolaste oke i ne bih se složila da izgleda pitomo na slikama, viri joj đavolak iz u očiju, baš kako i treba ^_^

Link to comment

Aj onda razglasite&linkujte, dok mi ne sjebe zivotni prostor.@Dabovic: i ti si machkar, znas da tu ne postoji pro&cons. Ovo cons mu vise dodje kao dokaz da je mache normalno :D Sve u svemu, dajem kvalitetnog tasmanijskog djavola - ko bi od macke trazio bilo sta drugo, taj za macku nije.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Preslatko mace! Jako pitomo, uslo mi u kola. Malo, mesec dana staro. Savrseno lepo, sivo. Ono pravo prelepo mace za na konzervu Whiskassa. Musko. IZgleda kako veverica dok spava. Moram da ga udomim.Kucna dostava!Molim vas...
ovo je žgoljavko par dana posle oglasa i udomljavanja :post-598-13262147827712.jpga evo ga danas (koja još mačka koja drži do sebe poštuje zabranu pentranja po kuhinji) :post-598-13262148567421.jpgi dalje je prava maza, pitom i umiljat, još nije mutirao i ne zna baš da mjauče... dodajem nove slike kad ga ulovim
Link to comment
post-325-1315694957724.jpg
Lepota.Nego, u nekoj šreh vezi s temom, u Australiji je problem što većina stanodavaca ne prima porodice sa kučetom/mačetom. Piše ovde da 30% životinja koje se predaju kod RSPCA ne mogu da nađu dom (tj. njihovi vlasnici ne mogu da nađu dom koji će njih da primi). Što je skroz bez veze, pošto naravno da se plaća depozit pri ulasku u stan, od koga može da se odbije novac ako ima neke štete pri predavanju stana na kraju. Mislim da je više to što se gazde bore protiv eventualnog laveža i mjaukanja. Stalne selidbe su inače osnova funkcionisanja ovog modernog kapitalizma, tako da je sve to vrlo zajebano. Bukvalno mi se čini, mada nemam dokaza, da ima ljudi koji dižu ruke od rat race, karijere, para, prevashodno da ne bi morali da se bilo gde sele i odustaju od ljubimaca raznih sorti (ima ovde koji drže i konje, zmije, i svašta drugo).no-pets-allowed-signs.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...