Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

  • 1 month later...

izaslo mi na fejsbuku541512_10200615212004167_1318756651_n.jpgGordana Miljušević"Samojed na taxi parkingu Aerodroma Nikola Tesla, već danima se muva okolo. Ostavljen ili zalutao. Da li neko želi da ga usvoji? Žalosno je da ovaj lepotan trune u blatu. Periodično šinteri odvode ove pse kad se namnože. :-("

Edited by funk soul sister
Link to comment
meni ne ide u glavu, koliki skot moraš da budeš da dovedeš kuče do samog aerodroma i tu ga ostaviš
Ostavljaju ih sto dalje od kuce da ne bi znali da se vrate, to je praksa :(
Link to comment

Ali to je kad si toliki skot da se ni malo ne potrudis da udomis kuce koje ti vise neces ili ne mozes da drzis svejedno. Pogotovo ovakvo kuce, koje vrlo lako pronadje novog vlasnika.

Link to comment

Imam 2(3) crno bela maceta za udomljavanje. (jedno je rezervisano)Ako je neko zainteresovan cimnite me na pm.Stavicu sliku veceras.

Link to comment

Ovo je slika od pre desetak dana kad su se tek rodilimacici.jpgZa svezu sliku moram da sacekam da ih majka ostavi na trenutak :)Danas najmanje jedno progledalo i krenulo da mi jurca po šupi.

Edited by katamaran
Link to comment
izaslo mi na fejsbuku541512_10200615212004167_1318756651_n.jpgGordana Miljušević"Samojed na taxi parkingu Aerodroma Nikola Tesla, već danima se muva okolo. Ostavljen ili zalutao. Da li neko želi da ga usvoji? Žalosno je da ovaj lepotan trune u blatu. Periodično šinteri odvode ove pse kad se namnože. :-("
prelep je.
Link to comment

Super!Btw, ima jedan mnoooogo super mališan kod mene u kraju, svi ga obožavaju, donose mu hranu, ali je i dalje na ulici. Pokušaću da napravim neke fotografije da vas dodatno zainteresujem ali totalni je car. Voli da se igra, neće biti veći od 10kg po mojoj nestručnoj proceni, i ima neke terijerske krvi od pre par vekova. Džumara koju bih vrlo rado udomio da imam uslova. Ne znam da li je m ili f, zovem ga (je) Lepi.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...