Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

Da ponovim na novoj strani, jer je hitno:Ajs na poklon.Zdrav, prav, dva (i po?) meseca, jebe kevu i pravi sranja po kuci. Hiperaktivan. Sarmantan.Mi vec imamo maca-Zivku koja je stara 11 godina i ljubomorna. Zato i poklanjamo ovu zver.post-325-12988503639936.jpg

Edited by CowBoy
Link to comment
  • 2 weeks later...
pitanje je staro, al posto nije odgovoreno : Toxoplasmosis, u principu bezopasno, osim za trudnice
Pa zato i pitam zasto, da li je zena vec testirana pa se ispostavilo da je nema, jer ako je vec dobila pre trudnoce onda nema potrebe poklanjati macku. A ako vec dugo ima tu macku i nema toksoplazmozu onda je verovatno nema ni macka, pa opet nema potrebe poklanjati macku. Ne znam rade li se kod nas testovi na toksoplazmozu iz uzoraka macje krvi, ali svakako se i o tome treba raspitati pre preduzimanja drasticnih koraka.
Link to comment
  • 2 weeks later...

dana 15. marta 2011. godine kolega i ja na rutinskoj inspekciji objekta u dvoristu zgrade galerije-legata pronasli smo stene neodredjenog pola (zvat cemo ga za sada rodoljub po drugu colakovicu). stene smo udomili u kancelariji ali se bojimo neke buduce inspekcije a kuci ga ne mozemo nositi da ga nase macke ne izjedu. eto.dobri ljudi pomagajte!presenting rodoljubrodoljubmilica.jpg

Link to comment
  • 2 months later...

ako neko želi da udomi malo crno mače (verovatno dečkić), molim da mi se javi na pm. mi smo mače doneli kući, nahranili i bili prinuđeni da ga vratimo u dvorište iza zgrade. naša cica (9 god.) se izbezumila kada ga je videla. jedva smo je obuzdali da ga ne rastrgne. mače je prelepo, staro oko mesec dana. ima plave oči.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Mace na poklon! Nemirne su, ali pristojne. Naviknute na posip i na tvrdu hranu. Ima ih 4 (2 mužjaka i 2 ženke). Nalaze se u Beogradu (Voždovac)Kontakt:zarko.canic@gmail.com25495016468740666181679.jpg

Link to comment

Preslatko mace! Jako pitomo, uslo mi u kola. Malo, mesec dana staro. Savrseno lepo, sivo. Ono pravo prelepo mace za na konzervu Whiskassa. Musko. IZgleda kako veverica dok spava. Moram da ga udomim.Kucna dostava!Molim vas...

Link to comment
Preslatko mace! Jako pitomo, uslo mi u kola. Malo, mesec dana staro. Savrseno lepo, sivo. Ono pravo prelepo mace za na konzervu Whiskassa. Musko. IZgleda kako veverica dok spava. Moram da ga udomim.Kucna dostava!Molim vas...
Ubaci mače u kasetu i prodaj kola.
Link to comment
  • 5 weeks later...

Empej trenutno ima na poklon 6 mali macica na poklon. Ko bude zainteresovan dobice od mene na PM Empejov broj mobilnog ili e-mail adresu da se dogovorite. :D Za sve dalje informacije stojim na usluzi!! :)

Link to comment
Empej trenutno ima na poklon 6 mali macica na poklon. Ko bude zainteresovan dobice od mene na PM Empejov broj mobilnog ili e-mail adresu da se dogovorite. :D Za sve dalje informacije stojim na usluzi!! :)
i takvog su coveka nasli da banuju angry.gif
Link to comment

Noćas našao malo mokro mršavo mače kod firme, staro nekoliko nedelja. Pošto je izgledalo kao da ne bi dugo preživelo samo, poneo sam ga s nadom da ću moći da ga smestim u neki azil pošto nemam nikakve uslove za držanje kućnog ljubimca. Međutim, azili koje sam našao na netu su puni i ne prihvataju životinje. Trenutno je osušeno, nahranjeno i napojeno, ali, kao što rekoh, ne postoji mogućnost da ga zadržim. Ako neko zna azil koji još uvek prima životinje, želi da udomi ili zna nekog ko bi udomio mače, molim da pomogne. Hvala!scuy5x.jpg

Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment
  • 2 weeks later...

Još 5 preslatkih mačića traži novi dom. Neko nam ih je jutros ostavio ispred vrata kombinatatm Umiljati i pitomi, 4 žuto bela i jedan sivi :wub: . Nahranili smo ih i napojili, za danas su zbrinuti ali ako ostanu ovde gde su, naše kombinatske kere će ih namirisati i preseliti u večna lovišta. Fotke stavljam večeras, dobre duše javljajte se.Evo lepotanapfc7fdc52p61eajdffo4_thumb.jpg c93ws2b53u0mxfpf8urv_thumb.jpg"]pfc7fdc52p61eajdffo4_thumb.jpg c93ws2b53u0mxfpf8urv_thumb.jpg[/url]

Edited by ljuttko
Link to comment

drugari,nasao sam stene u parku od 2 meseca tops koje je neko istovario. lepotan je trenutnok kod dobrih ljudi u dvoristu ali pitanje koliko dugo ce tamo biti. da li neko zeli da svoj zivot veze sa ovom lopticom srece & ljubavi?steneizparka.jpgsteneizparka1.jpgsteneizparka2.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...