Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dom traži 6 ili 7 štenića na topčiderskoj pozornici, kod lika koji živi tamo.Stari oko 2 meseca, preslatki, mešanci.j1ci.jpge7cd.jpg

Link to comment

Ovo su mackici koje smo nasli pre par dana, bili su baceni u kontejner vezani u kesu. Sad su na smestaju kod jedne gospodje koja ih mazi i pazi. Bice spremni za udomljavanje cim progledaju verovatno. Sad imaju oko 7 dana, sve su muzjaci. Za sad se dva vode kao rezervisana. Ako znate nekog ko bi zeleo mace javite meni na PM.

mackici.jpg

mackici2.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...

Lubo, Vudi je predivan. :wub: Nadam se da ce naci dobar dom brzo. Mackici iz kontejnera sada imaju oko dve nedelje, nazalost dva nisu pozivela. Sivi ce biti prava maza a crno-beli je zvrk. :wub:Za udomljavanje ce biti uskoro, zena kod koje su se odlicno brine o njima. Postoji mogucnost da nece moci da ih cuva jos dugo, pa ako znate nekog ko bi mogao da ih primi na cuvanje bar privremeno posto je njima potrebno hranjenje na svaka 3 sata i dosta paznje a mi smo van kuce veci deo dana. Naravno, ako cujete da neko zeli macu tu sam za svaki dogovor.

IMG_0074-2.jpg

IMG_0101-2.jpg

IMG_0120-2.jpg

Link to comment

Ponavljam molbu, ako znate nekog ko bi mogao da pricuva bar privremeno jedno mace, tj. potrebne su dve osobe, uputite na mene. Ja sam se malo zabrojala, macici sad imaju skoro pune 4 nedelje, tako da za nedelju dana vec mogu da predju na cvrscu hranu i polako se osamostaljuju. Naravno, ako neko zeli da udomi macu to bi bilo savrseno :)Na FB sam rasirila pa rekoh da kucnem i ovde.

Link to comment
  • 1 month later...
Ajd pomazite ko moze.Ja sutra nosim hranu&nesto lekova, mada mislim da je posle saniranja povreda i buva najbitnije sakupiti lovu i organizovati sterilizaciju.Ima i za udomljavanje kome treba, mada je sada teze udomiti macku nego pre samo par godina. Ljudi se menjaju rapidno jbt, nema vise zrtve ni kod koga. Edited by CowBoy
Link to comment
Ajd pomazite ko moze.Ja sutra nosim hranu&nesto lekova, mada mislim da je posle saniranja povreda i buva najbitnije sakupiti lovu i organizovati sterilizaciju.Ima i za udomljavanje kome treba, mada je sada teze udomiti macku nego pre samo par godina. Ljudi se menjaju rapidno jbt, nema vise zrtve ni kod koga.
mali apdejt: ovo nije trenutna situacija, ovo je situacija u trajanju, dakle pomoc je potrebna konstantno. Moja supruga upoznala ovu dobru devojku koja voli zivotinje od detinjstva sto stoka koristi pa joj u (inace podstanarsko) dvoriste svako malo ubacuje macice koje ona ne moze da jednostavno baci, te je tako dosla do cetrnaest zivotinja. Udomila je dosta macica i pasa do sada, nije u sjajnoj ekonomskoj situaciji. Sto se mene tice, ako postoji osoba u gradu kojoj oko zivotinja (lecenja, hrane i udomljavanja) treba pomoci, to je ona.Dakle, ako neko moze da primi mace ili ga udomi kod prijatelja, lepih macica uvek ima na lageru.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...