Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Srpski film

Featured Replies

Umesto trejlera .

Nova Dinastija

  • Replies 5.1k
  • Views 565.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • "Lost Country" - prvi srpski film o paralelnim univerzumima. Dešava se u Beogradu neke paralelne 1996. u kom su svi - ali bukvalno svi - likovi koje naš nesretni junak sretne opoziciono orijentisani.

  • Moze ovde Jugoslav Moja Slavice Pantelic  

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

Posted Images

Zašto Vesna Trivalić kako stari sve više liči na zlu vešticu iz nekog paganskog horor filma?

Vidi Mahrina

1 hour ago, steins said:

Umesto trejlera .

Nova Dinastija

Ako ovo obradi Zvonko Bogdan u svom maniru (i za zivota unsure) - eto muzicarima na slavljima dodatni baksis.

fantom

2 hours ago, steins said:

Umesto trejlera .

Nova Dinastija

koji je ovo film?

@Sara

Povratak Zikine dinastije.

  • 3 weeks later...

A evo i trejlera...

Koyadinova najveća glupost što se posvađao sa Bjelom ,ovaj mu ne bi dozvolio da se ovoliko blamira

A realno ako su već teli da revitalizuju franšizu bolje da se zove Mišina dinastija ,i da Kojo nastavi gde je stao Gidra ,to je ionako oneman show

Lilika bi bila osveženje ,ali sve to gledamo na instagram

  • 2 weeks later...

Tvrđava bez rata

Bolji je trejler za Žikinu dinastiju nego ovaj treš

  • 3 weeks later...

Niko ne gleda Mrak na RTS1?

Jebem ti sunce. Poslednji put me ovako pogodio Inauritov Babel

  • 2 weeks later...
On 13. 11. 2025. at 0:37, Fakundo Sava said:

Koyadinova najveća glupost što se posvađao sa Bjelom ,ovaj mu ne bi dozvolio da se ovoliko blamira

A realno ako su već teli da revitalizuju franšizu bolje da se zove Mišina dinastija ,i da Kojo nastavi gde je stao Gidra ,to je ionako oneman show

Lilika bi bila osveženje ,ali sve to gledamo na instagram

Gledao sam to...

Popodnevna projekcija sala skoro prazna. Zapravo, poslednjih godina često idem u bioskop i jedino sam bio u praznijoj za "Pontonovo srce"

Film je težak promašaj po svakom kriterijumu, osim što nije dosadan. Zaista koliko god glup drži pažnju.

Tehnički još i može da prođe:

Kamera korektna, ali kao za vesti, dokumentaristička, bez iakave inventivnosti.

Zvuk katastrofa, kao i većina novih domaćih filmova i serija. Muljavo.

Režija jedna velika nula. Tri kadra po sceni.

Montaža kao da je ceo film izmontiran za 3 radna dana. Nema grešaka, tečna je ali brate... Ovi što montiraju po 5 svadbi nedeljno imaju više entuzijazma i ideja.

Definitivno, mlade generacije filmadžija rade tehnički deo kao da montiraju klip za internet a ne film za bioskop.

Nemaju tehničku osnovu i nemaju razumevanje digitalne tehnike.

Ali sve ostalo je dno.

Scenario je na nivou srednjoškolskog pismenog zadatka. Ideja je dobra, ima potencijal, ali skroz nedorađen.

Potpuno nezanimljive i glupe scene tuča. Krajnje nepotrebna i neshvatljiva song scena u busu sa aerodroma, koju jedino vade sise ridžovanke.

Jeftin pokušaj burleske, koju ja inače mrzim.

Tu je i veliki paradoks. Miša svira svadbe a nema para. Da li stravno nemaju mašte da osmisle priču da je on propali violinista koji sada svira svadbe i na primer uzima veliku lovu ali šta ja znam, troši na žene, skupa kola, šta god.

Gluma je posebna tema. Ne deluje loše, ali vidi se da glumci nisu vođeni, da svako tera za sebe, što nije ni čudno jer je takav scenario.

Klasično Pinkovski, na nivou onih poslednjih Žikinih dinastija snimanih VHS-om.

To što drži pažnju je bukvalno jedni kvalitet filma... A drži pažnju, bar meni, jer je toliko glupo, da čekaš da vidiš koliko će nešto sledeće da bude još gluplje...

Boba glumi najlošije od sviju filmu, bukvalno kao da su ga sa ulice pokupili i naterali da učestvuje... Pola scena nema nikakvu svrhu u radnji filma, pogotovo scene sa pevanjem...

Mioj ugađaj je inače upotpunio protivpožarni alarm u Promenadi u NS, zbog kog sam morao da izađem 5 minta pre kraja filma...

Sad moram da gledam da vidim koja je to sisata ridžovanka isuse

43 minutes ago, Moća said:

Sad moram da gledam da vidim koja je to sisata ridžovanka isuse

ne vredi

On 22. 10. 2025. at 7:45, Milošica said:

Vidi Mahrina

Mahrina.png

za one sa jačim stomakom:

...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.