Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

ako smem da iskoristim priliku da iznesem mišljenje da je aktuelni megane ubedljivo najgore vozilo u univerzumu za ulaz

 

ja sa 170 moram da se krivim kao violinski ključ i da izbacujem noge napred kao ivana vuleta da bi mogao da sednem na mesto suvozača

 

ostalo sve odličan 5, nema greške ali ovo mi je potpuno neverovatno, bukvalno do granice da mi se nije izlazilo iz kola jer bi svakako morao ponovo da uđem

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, ducca said:

 

Kadjar je realno Qashqai sa Renoovim logom, jedino što su mahom sa nekim motorima od 110 ks, ne znam da l videh neki jači, meni je to jad za auto od tone i po. 

to su oni dizeli, koji su zbog izbacivanja dizela izuzetno popularni kod ovdašnjih dilera

 

to je baš minimum za tu mašinu i motor

Link to comment

jel se ljulja novi xtrail, stari se ljuljao ko bandera na košavi

 

btw i u xtrail stavljaju taj dizel od 110ks, ludilo. bukvalno kao da kola kupuju samo oni koje ne umeju da povežu težinu sa snagom motora.

Edited by Eleniko
Link to comment
17 minutes ago, askeladden said:

Ja sam Uzeo Xtrail i deluje kao mnogo ozbiljniji dzipac od Qacqaija.Mali gepek jebiga kad treba da poteram 17 tockove

pa to je kao da upoređuješ golfaru i pasata

 

različite klase su u pitanju

Link to comment
23 minutes ago, ducca said:

Kako vuče 130 konja u Xtrailu (pretpostavljam da je taj motor)? 

Da,1,6.Taman.Na Tiguanu sa 2.0 sa onim 4maticom me od prve do trece nerviralo jer je dzip hteo sa skace kao koza od snage a kratke brzine bas.Ovde je taman da imas osecaj ok voznje a da moze da razvuce na otvorenom 150 bez da se nesto muci.

Tiguan bese 150 konja.Jurim da nadjem za sebe 2x2 a da ima 2.0 motor ako cu da dovozim na prikolicu kola ili nesto slicno.Videcu.

Edited by askeladden
Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

Kad smo već na temi Renoa, Austral dobro izgleda.

 

Za naplatu kaska ne znam, nisu mi nikad krali auto.

A Australa sam probao prosle nedelje, odlican je, Stize mi nov u januaru.

  • +1 2
Link to comment

Juče sam gledao u Vrelim gumama test Megane Conquesta (aka Arkane) i Piroški se razočarao, kaže meh auto, ni prineti Australu koji je po njegovom mišljenju najbolje što je Reno do sad izbacio. 

Link to comment
1 hour ago, LeBron said:

Za naplatu kaska ne znam, nisu mi nikad krali auto.

 

Kako god da okreneš, mislim da svakako manje boli glava ako uložiš nešto malo para u tu zaštitu (da ne pominjemo to što se čak i zahteva). Lupam, ako ti maznu novi auto posle 6-9 meseci kako si ga kupio, ti ćeš sigurno dobiti manje para nego što ti je nov auto procenjen, plus dok to dobiješ, pa onda dok kupiš novi, to sigurno potraje i nije baš samo plug'n'play varijanta da te ne boli glava. Svakako manje boli nego da nije kasko ali sam uveren da je maltetiranje.

 

19 minutes ago, ducca said:

Juče sam gledao u Vrelim gumama test Megane Conquesta (aka Arkane) i Piroški se razočarao, kaže meh auto, ni prineti Australu koji je po njegovom mišljenju najbolje što je Reno do sad izbacio. 

 

Uf taj Conquest je prelep, trebalo bi da nam bude u razmatranju kada to dođe na red. Šteta ako je to sve što priža. Javiće nam Lebron utiske nakon par meseci vožnje Australa, tamo na leto :D

 

Link to comment

i koliko je taj austral jeftiniji od recimo bmw-a iste klase 

 

ne verujem da bi ikada kupio tako nešto za te pare s obzirom na resale value

 

sve i da je bolji od bmw a sumnjam

Link to comment

Benzin manuelni 28k+ dok automatici idu od 33k+, hibridi 40k+.

 

Mislim da u ovom rangu možda može samo neka serija 1 da se razmotri sa mršavom opremom... Čak i X1 sad ide od 50k sa nekom iole pristojnijom opremom, X3 mogu samo da pretpostavim cifru, a veličinski je on recimo neki pandan (edit: 60k+). 

Edited by ducca
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...