Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Da da može

 

Ali samo ako produžavaš registraciju, ne možeš npr. da kupiš auto u Tutinu i da ga tamo prebaciš na BG tablice.

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Kad prođeš 11.April, na samoj velikoj krivini gde skrećeš levo ka Okove, ima servis i čišćenje (dezinfekciju) klime, bila reklama da je 1500 din.

 

Inače, i ja kad se setim gasim klimu ranije a ostavljam ventilaciju pa pootvaram prozore, samo što to nije uvek.

hvala, provericu, bas me zivcira to.

 

inace isto to radim sa klimom, gasim pre parkiranja, kad se setim ofc... zvoca mi matori stalno o tome

Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

odem u tutin i tamo registrujem auto sa bg tablicam?!?

 

 

 

Pre neki dan zakazao Puntišu za tehnički u BG pre posla, kospođa me "nije dobro razumela" i odradila i tehnički i  registraciju i nalepnicu i sve. Kaže može to od korone, nebitno što su SM table, gdegod. 

Edited by Desmond Bojčinski
  • Hvala 1
Link to comment

Čekaj, hoćete da mi kažete da sa Bg tablama mogu da uradim komplet tehnički i registraciju u recimo Preševu ili Vranju

 

Pa to mi je vrh u scenariju da se vraćam sa ostrva za Bgd zbog registracije

  • +1 1
Link to comment

Da izreklamiram, henex na NBG, Jurija Gagarina. Tehnički je trajao 30 i kusur minuta dok je prošli u maju za Pežoa u SM trajao sat vremena, ne znam na koju foru. 

 

PS, jel one žute trake po Jurija Gagarina stvarno samo za taksi i bus od 7do9 i od 14 do 18? Ili će mi stigne čestitka jer sam oko 1 vozao po njima?

Edited by Desmond Bojčinski
Link to comment
On 23. 9. 2023. at 18:57, Desmond Bojčinski said:

Da izreklamiram, henex na NBG, Jurija Gagarina. Tehnički je trajao 30 i kusur minuta dok je prošli u maju za Pežoa u SM trajao sat vremena, ne znam na koju foru. 

 

PS, jel one žute trake po Jurija Gagarina stvarno samo za taksi i bus od 7do9 i od 14 do 18? Ili će mi stigne čestitka jer sam oko 1 vozao po njima?

jesu. kamere za to imas kod bljuvaka. ne znam da li ona kod pijace juri to, ili je samo nadzor.

  • Hvala 1
Link to comment

Prošle godine kupio sam polovnjak, pre tehničkog bio je na servisu, gde su između ostalog rađene zadnje kočnice(zamenjeni paknovi), pre neki dan ponovo na tehničkom, u međuvremenu je auto prešao smešnu kilometražu, a neposredno pre trhničkog zamenjeni su diskovi na prednjim kočnicama i na tehničkom sam prošao, ali im smeta da zadnja kočnica slabije koči, to jest slabije od prednje, sveže servisirane.

Ako sam prošle godine menjao paknove, ima li potrebe ponovo ići u servis i koliko se uopšte treba osloniti na te primedbe sa tehničkog, jer svako nađe nešto svoje, što prethodnik nije ni spomenuo?

Link to comment

Pa valjda je razlika veća, nisam baš razumeo, prednje su dobre nove, a ta zadnja kao slabija, mada je i ona menjana prošle godine, a i par nedelja pre tehničkog, auto je bio na proveri u servisu i menjali su samo prednje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...