Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

nije pitanje. konstatacija.

 

odavno nista video tako ružan auto kao što je nissan juke. danas na parkingu. auto boje višnje.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

jel ima neko iskustvo da li kasko osiguravač zove za novu ponudu kada istekne ugovor(dvogodišnji) ili mi je bolje da ih ja cimama tj onaj osiguranik.rs

 

 

Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jel ima neko iskustvo da li kasko osiguravač zove za novu ponudu kada istekne ugovor(dvogodišnji) ili mi je bolje da ih ja cimama tj onaj osiguranik.rs

 

 

Mene su zvali, kad je istekao petogodišnji ugovor...

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

jel ima neko iskustvo da li kasko osiguravač zove za novu ponudu kada istekne ugovor(dvogodišnji) ili mi je bolje da ih ja cimama tj onaj osiguranik.rs

 

 

Zovu, čak i ako si imao veeelike štete (lično iskustvo). 

 

Osiguranik.rs ti nije loš da dobiješ opcije da porediš.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

može pomoć forumaša

 

od juče ne mogu da zatvorim vozačka vrata, naime ne radi onaj mehanizam koji drži vrata zatvorena, ono što kao škljocne kad se zalupe. 

 

ovako ostanu samo prislonjena ali naravno mogu da se otvore u vožnji sem kada nekako uspem da aktiviram nekakvo zaključavanje iznutra.

 

kod koje vrste majstora se ovo vozi na popravku - auto bravara ili dobrog mehaničara opšte prakse. ovlašćeni servis bi zaobišao jer su glupi i pojma nemaju generalno a ovo ne deluje kao servis iz njihove uobičajene aktivnosti /mali, veliki, naručivanje skupih originalnih delova itd/

 

zahvaljujem...

Link to comment

to bi trebao bravar da sredi sigurno

 

pre nego što odeš pošpricaj tu kvačicu wd-om možda je samo zapekla ili se nekako prikočila

 

e

ja sam jedan auto terao kod bravara u vojvode šupljikca isto nešto vrata nisu mogla da se zatvore

sad sam proverio izgleda i dalje radi

 

Spoiler

fiestu

:fantom:

 

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Haha 2
Link to comment

ako je led na putu tu ne pomazu ni gume od 1000 evara. eventualno spajkovi ali mislim da je to svuda zabranjeno, osim u skandinaviji na severu.

 

za led nema gume vec adekvatna voznja. opasno je kada uletis brzinom sa rastopljenog puta na crni led, onda se drzi cvrsto i abgasuj. kocnica -nista. niza brzina-nista, osim kada se auto uspori dovoljno i ostanes na putu. onda niza i veoma polako sa kuplungom.

Link to comment
On 18. 1. 2024. at 0:30, Eleniko said:

fala, sutra ću do tog baje, znam ga

majstor svog posla. mene izvukao iz sranja kada sam izgubio jedini komad kljuca.

nije jeftin!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...