Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

8 hours ago, Valkyrie said:

Pa je l’ hteo pare nazad?

 

Ma jok, ako se dobro secam mislim da sam ja njega pitao kako sluzi auto sto radim cesto s kupcima posle x meseci jer mi je stalo da budu zadovoljni. Ne bi se on ni javio prvi verovatno, skroz neki korektan lik, uzeo kevi taj auto a on vozi neki Volvo. Jednom liku iz Zemuna sam pisao tako par meseci nakon sto je kupio Insigniju 2009. od nas, 2.0 dizel 130ks sa 203 hiljade km pravih, i covek rekao da mu je par dana pre toga prokuvao motor, nesto tako bezveze od ~1000e stete. Posle par dana sam otisao i dao mu nazad mislim 600e da je bilo, to je bio moj deo a ovaj s kojim sam radio ne daje jer su polovna kola i nema garancije, jbg, mada je auto stvarno bio super i doteran na tockovima iz Svajcarske i nista nije ukazivalo da ce biti sranje. Prosto ti motori imaju neke boljke do druge polovine 2012. i umeju da sjebu zestoko do 250 hiljada km.

 

A meni je Captur sjajan model, i prvi od 2013. a pogotovo ovaj od 2019. ili 2020. godine, taj ubija koliko dobro izgleda. 

  • +1 4
Link to comment
8 hours ago, booyaka said:

Ništa, onda molitva Bogu ili Bobu svaki put kad ostaviš auto na parkingu.

Lepo ti je covek rekao, 21. vek je.

Osiguras auto kasko, sve i da ga vidim da ga krade, neka vozi.

  • +1 1
Link to comment
56 minutes ago, Zli Gli said:

Ma jok, ako se dobro secam mislim da sam ja njega pitao kako sluzi auto sto radim cesto s kupcima posle x meseci jer mi je stalo da budu zadovoljni. Ne bi se on ni javio prvi verovatno, skroz neki korektan lik, uzeo kevi taj auto a on vozi neki Volvo. Jednom liku iz Zemuna sam pisao tako par meseci nakon sto je kupio Insigniju 2009. od nas, 2.0 dizel 130ks sa 203 hiljade km pravih, i covek rekao da mu je par dana pre toga prokuvao motor, nesto tako bezveze od ~1000e stete. Posle par dana sam otisao i dao mu nazad mislim 600e da je bilo, to je bio moj deo a ovaj s kojim sam radio ne daje jer su polovna kola i nema garancije, jbg, mada je auto stvarno bio super i doteran na tockovima iz Svajcarske i nista nije ukazivalo da ce biti sranje. Prosto ti motori imaju neke boljke do druge polovine 2012. i umeju da sjebu zestoko do 250 hiljada km.

:mellow:

prestani da zoveš mušterije.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, LeBron said:

Lepo ti je covek rekao, 21. vek je.

Osiguras auto kasko, sve i da ga vidim da ga krade, neka vozi.


vidi se da nisi imao zadovoljstvo naplate kaska nakon kradje.

  • +1 3
Link to comment
15 hours ago, Zli Gli said:

Pojma nemam, ne pratim tu scenu dugo vec. Znam da su Renoi valjda ugrozeni odavno zbog ovih kartica, prodao sam Captur pre jedno dve godine u NS i posle 6 meseci mi covek javio da je ukraden sa ulice preko noci. 

 

jel je pominjao da li je imao neku zaštitu?

Link to comment
10 hours ago, Eleniko said:

 

jeste brte u 21 veku ću da nabadam iglu pod volan, drkedrkeđons

 

stvarno nije toliki cim da okreneš jedan ključ

 

1 hour ago, LeBron said:

Lepo ti je covek rekao, 21. vek je.

Osiguras auto kasko, sve i da ga vidim da ga krade, neka vozi.

 

i kako se to u praksi rešava, šta se desi nakon što ti kasko osigurani auto ukradu? koliko to traje?

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

taj ubija koliko dobro izgleda. 

 

... i tu se odprilike završava lista njihovih kvaliteta. Iznutra su skrnavi kao i svi renoi, a znam dvoje ljudi kojima se stalno jebeno nešto kvari.

 

Estetski se i meni jako sviđaju, pogotovu one dvobojne verzije, kada se potrefi lepa kombinacija.

  • +1 1
Link to comment

na bazi čega je kadjar, pitam zato što mi se čini vrlo nesrazmerno dugačak kad se gleda sa strane

 

mada nisu najružniji SUV-ovi, fakat - srećom tu je škoda

Link to comment

na platformi megana/kaškai

 

apropo igle i kaska, svi osiguravači zahtevaju fizičku zaštitu prilikom potpisivanja ugovora, kod nekoga je to samo izmeštanje obd konektora, kod nekoga je i neki tip igle/zedera

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, copkillah said:

 

jel je pominjao da li je imao neku zaštitu?

 

Koliko znam, nije, rekao je da je mozda planirao ali eto zajeb. 

 

Kadjar je meni ruznjikav ali ima ih po ulicama dosta a Captur kida, e sad kakvi su po pitanju kvaliteta to vec ne znam ali ne verujem da bas toliko ne valja nista osim spoljasnjeg izgleda, jebem li ga... 

Link to comment
20 minutes ago, Eleniko said:

na bazi čega je kadjar, pitam zato što mi se čini vrlo nesrazmerno dugačak kad se gleda sa strane

 

mada nisu najružniji SUV-ovi, fakat - srećom tu je škoda

 

Kadjar je realno Qashqai sa Renoovim logom, jedino što su mahom sa nekim motorima od 110 ks, ne znam da l videh neki jači, meni je to jad za auto od tone i po. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

na platformi megana/kaškai

 

apropo igle i kaska, svi osiguravači zahtevaju fizičku zaštitu prilikom potpisivanja ugovora, kod nekoga je to samo izmeštanje obd konektora, kod nekoga je i neki tip igle/zedera

 

Da, to je meni moj majstor i rekao kada smo uzimali kola i kada ih je pregledao, da odmah stavimo iglu i da izmestimo obd, da kasko traži takve stvari. Mi smo to svakako planirali da uradimo, pa je to samo bila potvrda da treba.

 

Just now, Zli Gli said:

 

Koliko znam, nije, rekao je da je mozda planirao ali eto zajeb. 

 

Kadjar je meni ruznjikav ali ima ih po ulicama dosta a Captur kida, e sad kakvi su po pitanju kvaliteta to vec ne znam ali ne verujem da bas toliko ne valja nista osim spoljasnjeg izgleda, jebem li ga... 

 

Meni je Captur kad se pojavio bio prelep, lep je i sada, ali sam se neprijatno iznenadio kada sam video koliko mu je mali gepek. Znam da je sa novom generacijom situacija mnogo bolja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...