Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

4 hours ago, Ras said:

Podržavam Tonijev stav, ukoliko ne sipa sebi.

 

Valk, to što automobil pokazuje može se iskoristiti za praćenje potrošnje, ali je stvarna potrošnja veća i do 1 litar, baš kako kaže maheem.

 

 

ja imam skroz suprotno iskustvo, meni je potrosnja na bord kompjutoru litar veca nego realna..

Link to comment

Meni na Astri jednako na bordu i realna potrosnja, s tim sto nakon iskakanja pistolja dospem jos jedno 3 litre maksimum, mislim da vise i ne moze da stane.

 

Sta ti je njemacka preciznost, eh...

Link to comment

Loš vic, ali ne menja izvesnu konfuziju koja vlada kada su merači potrošnje u pitanju, gde verovatno proizvođači svaki za sebe implementiraju neki algoritam. Čak i ne mislim da su ti algoritmi loši, a često je i do naše interpretacije.

Na kraju, potrošnju najpreciznije izmeri novčanik.

Link to comment

Uzeo rent a kar i drugi dan ulubim vrata po donjoj ivici, oko 10 cm ostecenje (za koje srpski autolimar moze da uzme 30eura max).

 

E sad, dal da se pravim lud oi da kazem da sam ga tako zetekao na parkingu jer sam iznajmio auto sa ful osiguranjem?

 

Pomagajte ako ste ljudi

Link to comment
5 hours ago, Caligula said:

Uzeo rent a kar i drugi dan ulubim vrata po donjoj ivici, oko 10 cm ostecenje (za koje srpski autolimar moze da uzme 30eura max).

 

E sad, dal da se pravim lud oi da kazem da sam ga tako zetekao na parkingu jer sam iznajmio auto sa ful osiguranjem?

 

Pomagajte ako ste ljudi

Pa ti idi kod srpskog limara!

 

Zezam se, ne kapiram šta je problem ako si uzeo sa ful osiguranjem?  

Link to comment
2 hours ago, zorglub said:

Ne zezaj se i nabavi policijski zapisnik kako god umeš. U suprotnom sledi dranje, u zavisnosti od kuće u kojoj si uzeo može biti veoma bolno.

 

Pa kako onda da kazem da nisam odmah primetio?

To je bilo pre dva dana

 

3 minutes ago, ToniAdams said:

Pa ti idi kod srpskog limara!

 

Zezam se, ne kapiram šta je problem ako si uzeo sa ful osiguranjem?  

 

Pa ne pokriva ful osiguranje kada ja napravim sranje (valjda?)

Link to comment

Pošto će za takvu stvar izaći nikad, sutra odeš u PS i kažeš da si upravo zatekao auto s tim oštećenjem, i objasniš im zbog čega ti treba zapisnik, odnosno potvrda o uviđaju - sam zapisnik se kupi u matičnoj OK 10ak dana kasnije.

 

SCDW, PCDW, LDW ili kako ga već zovu NE VAŽI bez policijskog zapisnika, to je trebalo da ti objasne na pick-up-u.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...