Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

1 minute ago, ToniAdams said:

Uvek možeš da ih verbalno izmrcvaris pa da ti jos plate dodeš 

 

Beli listici ovde ne pale, daj neku grcku temu

Edited by Caligula
Link to comment

Mislio sam da je ovdašnja situacija. Svejedno, ne prepuštaj ništa slučaju.

 

PS: Ako je "ful insurans", onda si potpisao da ćeš nešto doplatiti u odnosu na potvrđenu cenu najma. Koja vrlo lako može ispasti manja od cene osiguranja. Čitaj šta potpisuješ čoveče.

Edited by zorglub
Link to comment
On 6.9.2018. at 10:00, Ras said:

Žrtva Focusove pojave je smešno mali prtljažnik za klasu

 

Nešto je manji od Golfovog, a u odnosu na Astrin (J, K) je Ali Babina pećina.

 

Ne bežite od Mk3, dobar je auto. Iskreno, mislio sam da su priče o upravljivosti patka, ali me je put kroz Bosnu sa 1.5 (ili 1.6) TDCi razuverio. Pride automatik, Powernešto radi ništa gore od DSGa. Odmor od vožnje.

Edited by zorglub
Link to comment

Meni neki dan, iako sam imao ful os isporučili račun za dubinski pranje suvozackog sedišta  i administrativnu taksu šta god to bilo. 650 din pranje plus oko 2k ta taksa. Naplatili od novca koji je deponovan za slucaj kazni. Sledeći put kad uzmem kod njih morace dosta toga da popravljaju.

 

Ne treba ni da pominjem da niko nije pipnuo suvozacko sjedalo. 

Link to comment
1 hour ago, zorglub said:

Toni - enterijer, donji postroj i pneumatici skoro nigde nisu pokriveni, koje god osiguranje uzeo. To što su đubrad je druga stvar, zato sam i prepao Kauboja.

To nisam znao. 

Na konto ful kaska, samo sam predao ključeve i otišao. Baja samo pogledao dal je auto pun, i kao sve kul, putuj igumane. A ni ja nisam zagledao auto kad sam ga uzimao.

Link to comment
40 minutes ago, Host said:

Ne kapiram sta je tacno svrha policijskog zapisnika? Oproste ti stetu jer ga je pocinilo trece lice?

 

Osiguravajuća društva ga zahtevaju rent a car kućama, ovde.

 

23 minutes ago, ToniAdams said:

To nisam znao. 

Na konto ful kaska, samo sam predao ključeve i otišao. Baja samo pogledao dal je auto pun, i kao sve kul, putuj igumane. A ni ja nisam zagledao auto kad sam ga uzimao.

 

Uvek zahtevajte kopiju ugovora i pre/post inspection slip-a, ako ne trčite na let, sačekajte kompletnu dokumentaciju. Isto pri preuzimanju, pregledajte auto i zahtevajte da se sva oštećenja i nedostaci upišu u pomenuti slip.

Link to comment

Dobio sam kopiju ugovora gde ne piše ništa o bilo kakvoj šteti ili prljavštini, ako se dobro sećam. Pošto su mi se javili majkom, apsolutno su ignorisali sva moja naknadna pitanja, iako na kraju maila stoji ono klasično, ako imate neka pitanja, blablabla

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...