Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

On 15.9.2018. at 11:57, Milošica said:

Rekao bih da je do toga sto ove automobile vozi veliki broj ljudi pa je normalno da se najcesce kvare.

Statistika se radi proporcionalno prodatom broju komada :fantom:

Link to comment

kad sam bila mladja, mada mi je i sada zelja, razmisljala sam da kupim 1970 bronco za herceg novi. za plazu i svrckanje po cg. medjutim strah od cene za delove sto bih morala da dobavljam me sprecio...al ovo vozilo mi je zelja i svaki put udahnem sa setom kada ga vidim. izmedju tog i nekog na primer fensi novog suv (osim merzda kockice, land rovera i tesle suv), izabrala bih bronkića :)

 

mozda bi boja jedino bila neka letnja tipa narandzasta, zuta....

C8A0DAAD-FACD-48E7-BA53-C2D147D4FA73.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

Ujak kupio Golfa peticu 1.6 benzinca a posto su on i jedan od sinova na bausteli u Njemackoj, ja sam mu sredio neke sitnice na autu i terao ga 10ak dana. Znaci, koja razlika u tvrdoci papucica u odnosu na moju Astru, kao nebo i zemlja. Kod mene sve polako, lagano, postepeno se prima i gas i kocnica, a na fau veu cim malo stisnes reaguje. Ne znam sta mi je bolje a sta losije ali kad sam prelazio iz Golfa u Astru i obrnuto svaki put mi bila frka da se priviknem, neverovatno.

Link to comment
6 minutes ago, maheem said:

Kad smo kod papučica, kolega u firmi imao punta koji nisam mogao voziti zbog čudnih papučica. Može to da se našteluje pretpostavljam

Kod Yuga je moglo :D

Kod ovih novokomponovanih ti ne bih preporucio da petljas, ni sam ni pomocu majstora :sleep:

Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

Realno si u pravu, koliko god mi se sviđala mazga šes 

 

4 hours ago, nenad said:

ma da, superb je nestvarno dobro auto za te novce. ja sam se iznenadio koliko prostora ima, i na zadnjoj klupi i u gepeku, opusteno moze 5 ljudi na duzi put da spakuje.

Bas mi je danas javio drugar da je razlika od 2,5k ipak presudila i da uzima Superba.Javljam utiske kada ga budem vozio.

Link to comment
2 hours ago, namenski said:

Kod Yuga je moglo :D

Kod ovih novokomponovanih ti ne bih preporucio da petljas, ni sam ni pomocu majstora :sleep:

Ne bi ni uzeo auto sa takvim pedalama <_<

 

+1 za superb. Razlika u ceni je znacajna

Link to comment

Nije samo cena u pitanju. Mazda danas nije ona s početka 90ih, baš kao ni ostali Japanci. Kada počne da se kvari, sva sreća vlasnicima polovnjaka - sa servisnom mrežomtm.

Edited by zorglub
Link to comment
1 hour ago, zorglub said:

Nije samo cena u pitanju. Mazda danas nije ona s početka 90ih, baš kao ni ostali Japanci. Kada počne da se kvari, sva sreća vlasnicima polovnjaka - sa servisnom mrežomtm.

 

Ne znam za ostale Japance, što se Honde tiče, i dalje je i više nego pouzdana, eno na forumu sprdnja non stop kako se nikome ništa ne kvari a mogu da potvrdim i iz lično isksutva. Pogotovu benzinski motori.

Što se tiče ostalih Japanaca i dalje su na kraju svake godine u raznim anketama na prvim mestima po pitanju ekonomičnosti i isplativosti tj broju kvarova, pre svih, Honda Tojota i Mazda. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...