Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Odlična je i škoda, koja inače iz nekog razloga košta u rangu golfare kao nova.

Ova mazda 6 je verovatno najlepši auto koji se pojavio u poslednjih 10 god, ali ne mislim da bilo u čemu drzgom značajno šije škodu.

Što će reći, bilo šta da uzme neće da pogreši. 

Ja bih možda mazdu, čisto zbog vizuelnog momenta 

 

Link to comment
On 12.9.2018. at 17:59, Caligula said:

Dobio mail iz predstavnistva rentakara, kazu da je auto osiguran na stetu do 400e a ovo sto vide na fotografiji izgleda kao 100-150E stete, tako da uzivajte mister kaligula, najverovatnije ste pokriveni (hoce ipak da vide ostecenje uzivo)

 

 

 

Zorglub bio u pravu, platio sam stetu ipak (nisam dobro rastumacio mail)

 

sreca u nesreci te sam iznajmio kod privatnika pa me nije odro i vozao do ovlascenog servisa da tamo porocenjuju stetu. btw. covek se na dobro zacas navikne, tri minuta sam se navikavao na C3, sada se vratio mom Kliju kojeg vozim vec godinu i vise i kao da sam usao u traktor vec drugi dan. Sve tvrdo, servo volan tezi 5x, menjac je tvrd ko bukva, kvacilo tvrdo... onaj sitroen ko video igrica.

Link to comment
44 minutes ago, Caligula said:

 

Zorglub bio u pravu, platio sam stetu ipak (nisam dobro rastumacio mail)

 

sreca u nesreci te sam iznajmio kod privatnika pa me nije odro i vozao do ovlascenog servisa da tamo porocenjuju stetu. btw. covek se na dobro zacas navikne, tri minuta sam se navikavao na C3, sada se vratio mom Kliju kojeg vozim vec godinu i vise i kao da sam usao u traktor vec drugi dan. Sve tvrdo, servo volan tezi 5x, menjac je tvrd ko bukva, kvacilo tvrdo... onaj sitroen ko video igrica.

i dalje stoji ponuda, dam ti za 14k evrića

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

 

Zorglub bio u pravu, platio sam stetu ipak (nisam dobro rastumacio mail)

 

sreca u nesreci te sam iznajmio kod privatnika pa me nije odro i vozao do ovlascenog servisa da tamo porocenjuju stetu. btw. covek se na dobro zacas navikne, tri minuta sam se navikavao na C3, sada se vratio mom Kliju kojeg vozim vec godinu i vise i kao da sam usao u traktor vec drugi dan. Sve tvrdo, servo volan tezi 5x, menjac je tvrd ko bukva, kvacilo tvrdo... onaj sitroen ko video igrica.

Sramim se priznati ali meni su stari traktori lepsi za voznju, al jbga, novija vozila to nadomescuju sa modernom opremom. 

Link to comment
5 hours ago, Caligula said:

servo volan tezi 5x

Servo volan ili samo volan? 

Ili ti ne pravis razliku, svejetoisto, samo se malo teze mota? :sleep:

 

3 hours ago, maheem said:

Sramim se priznati ali meni su stari traktori lepsi za voznju

+1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...