Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

46 minutes ago, defibrilator said:

"Crko" mi greskom elektricara pre par godina digitalni odometar (brojac kilometara), pokazuje samo -------. Da li je ovo problem za tehnicki ? 

idi u sunce u zemun ne bi trebalo da prave problem oko toga

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Treba mi li PP aparat u kolima u Grčkoj i koji (znam da treba u teoriji, zanima me da li ga traže u praksi), i ako treba gde u Beogradu mogu da kupim atestirani aparat? Ima li ga po pumpama?

Link to comment

Kolega me uverava da je uspeo da sanira ogrebotine na vratima, nastale bahatošću drugih vozača koji ne vode računa kako otvaraju svoja vrata, nekakvim uljanim skidačem laka za nokte, ali isključivo bez acetona. Kaže ima ga u svim tim prodavnicama kozmetika, a i u Maxiju.

 

Da li je neko još pokušavao ovo?

Link to comment
On 21.8.2018. at 14:02, Behemoth said:

Kolega me uverava da je uspeo da sanira ogrebotine na vratima, nastale bahatošću drugih vozača koji ne vode računa kako otvaraju svoja vrata, nekakvim uljanim skidačem laka za nokte, ali isključivo bez acetona. Kaže ima ga u svim tim prodavnicama kozmetika, a i u Maxiju.

 

Da li je neko još pokušavao ovo?

 

 

То је исто што и уљани разређивач.Имаш га у свакој фарбари.

Link to comment

Meni je bravu na gepeku menjao "Ključko" u Jurija Gagarina, preko puta Kineza. Mogu ti dati br da pozoveš i objasniš pa da ti kaže ima li smisla popravka ili mora da se reže nov. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...