Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

+1000

Slažem se u potpunosti. Sa pređenih par stotina hiljada sa H ukupno, zamenjene samo ploćice komplet, gume i gumice brisača...aj to neki fauve ili 0000 da istera :tongue:

Ko jednom sedne u H naročito, netera više ništa drugo ili skače samo u top modele. Ok, ima boljki dečijih ali se one obićno ispeglaju u prvoj generaciji modela i uglavnom su svima poznate.

Link to comment
5 hours ago, Barti66 said:

+1000

Slažem se u potpunosti. Sa pređenih par stotina hiljada sa H ukupno, zamenjene samo ploćice komplet, gume i gumice brisača...aj to neki fauve ili 0000 da istera :tongue:

Ko jednom sedne u H naročito, netera više ništa drugo ili skače samo u top modele. Ok, ima boljki dečijih ali se one obićno ispeglaju u prvoj generaciji modela i uglavnom su svima poznate.

 

Verujem za pouzdanost, ali sam proletos testirao CR-V sa benzinskim motorom, vukla se kao crkotina. Enterijer me isto nije impresionirao :(

Link to comment
17 minutes ago, Sammael said:

 

Verujem za pouzdanost, ali sam proletos testirao CR-V sa benzinskim motorom, vukla se kao crkotina. Enterijer me isto nije impresionirao :(

Enterijer, eksterijer...stvar ukusa. Cena održavanja apsolutno prihvatljiva. H traži nogu na gasu...vtec radi svoj posao fenomenalno. Realno, ko je navikao na turbinu teško razume atmosferce.

Edited by Barti66
Link to comment

za moju mazdu iz 2005 mogu da kazem da se retko kvari. imala sam problem sa pumpom za benzin koju sam zamenila a sve ostalo je redovno odrzavanje: ulje, gume, rotiranje, kocnice, balansiranje. od tada kupujem samo tier 1 beznin, najcesce u costco radnjama. jedino akomulator traje u proseku 3 godine maks ali ga placam oko $50-60 dolara posto sam clan “amss” aka AAA u usa. 

 

pre bih kupila jos jednog tributa nego novu mazdu. jedino mi je krivo sto mi je raspon okretanja tockova manji nego kod novih auta, moram da vrtim ruke mi otpadnu. ovi danasnji skoro pa 180 stepeni okrenu tocak :)

 

i ugradila sam unutra radio sa sirius i bluetooth i jos nekim pizdarijama, kamere mi ne trebaju i nisam ljubitelj da zavisim od elektronike. ali ako bih bas morala nov, i imala para za bacanje, uzela bih neki suv sa autopilot. umorila sam se od voznje i muka mi je vise. 

 

cr-v mi je ruzna. dobra je za ljude sa decama :)

Edited by mustang
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

 

U pravu si 100%, enterijer mu je poprilično siromašan i nedopadljiv. 

Ali sa novim se vidi pomak :)

 

interior.jpg

 

Da, ovo je nebo i zemlja u odnosu na prethodni. Još da dodaju i turbo benzinski motor ;)

Link to comment
25 minutes ago, Ras said:

Nisam ni sumnjao :)

 

Zezao sam se zbog opšteprihvaćenog trenda trocilindarskih malolitarskih turbo-benzinaca.

dotakli su dno, sad se opet vracaju vecim zapreminskim motorima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...