Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Треба ми препорука за неко средство за лепљење браника, довољно просто да могу сам да га користим.

Пукла су ми два она доња тања ребра, као и већи део горњег.

 

Прошли пут сам мењао и фарбао браник сам, који је био распад па није вредело поправљати.

 

Сад ми за варење траже око 3к, колико кошта и нов па сам га купио.

Овај бих могао да оправим, али да га радим сам би ми ауто стајао неко време што не долази у обзир.

Зато сам одлучио да узмем нов, а да се на овом старом вежбам поправке.

Link to comment
On 28.8.2018. at 19:08, Valkyrie said:

Nema na čemu :)

Baš javi posle ovde kako si prošla, možda još nekom zatreba. 

dobro sam prošla, ključ izgleda kao nov i radi :)

dečko je završio sve relativno brzo, dok sam se borila sa teletinom u wang fuu pored

promenio je kućište i jedan onaj đavo unutra

koštalo je 2800, ne znam da li je to dobro ili loše

 

tnx again za preporuku!

Link to comment

Danas krenuo na autoput da sprzim sranja u dpfu, i posle 5km semafora taman kad sam izasao na autoput, lampica se ugasila. Ako ce ovako cesto da zajebava bas sam se usrecio :(

btw nova Zafira je startna i brza. Tiha je. Samo to pozitivno.  Neudobna je, nema automatsku klimu, materijal volana ko da je kinez pravio. Papucica kvacila se blesavo ponasa, malo malo pa ima neki shkljoc pri samom kraju otpustanja

Edited by maheem
Link to comment

preporucujem ti, pogotovu ako moras dugo vozis, da kupis terapeutsko sediste (ispod dupeta)....zaboravis da si u kolima. kao da sedis u oblacima. meni cini voznju 100% udobnijom i prijatnijom.  imam i za ledja ndku potporu tj kicmu da mi drzi pravo ali to je onako. 

 

 

menjam ga na svakih 6-10meseci

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

preporucujem ti, pogotovu ako moras dugo vozis, da kupis terapeutsko sediste (ispod dupeta)....zaboravis da si u kolima. kao da sedis u oblacima. meni cini voznju 100% udobnijom i prijatnijom.  imam i za ledja ndku potporu tj kicmu da mi drzi pravo ali to je onako. 

 

 

menjam ga na svakih 6-10meseci

 daj sliku, kako to izgleda..

 

Link to comment

Da li je isti turbo benzinac u Golfu 7 i Skodi Rapid? Kolega uzeo G7 sa 86ks i kaze da razbija kako ide

Trebalo bi da je isti motor u Skodi (kojoj?), seatu(kom?) i audiu3 cini mi se... Ili gresim?

Link to comment

Ako je turbo-benzinac u pitanju i automobil star više od 3 godine to bi morao da bude 1,2 TSI  4-cilindrični motor.

Ti su motori evaluirali u 1,0 TSI 3-cilindrične motore praktično iste snage (oko 90 ks).

TSI motori se sreću u svim modelima grupe, kako manjim (a1/polo/ibiza/toledo/fabia/rapid), tako i onim koji odgovaraju mehanici golfa (a3/oktavija/leon/exeo).

Probaj da nađeš odgovarajući model recimo ovde (uz zadršku da svi podaci ne moraju da budu skroz tačni, ali su sasvim prihvatljivi).

 

Brojne su (tokom godina) varijacije TSI motora po zapremini, a imaš i motore jednake zapremine različitih snaga, u zavisnosti od menjača sa kojima su uparivani (manuelni/automatski, 5, ili 6 stepeni prenosa, itd...)

 

 

 

 

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

Hvala...Njegov Golf 7 je 2014 godiste, jeste turbo benzinac 1.2 i ima 86 KS i 5 brzina, a ima i jaci motor od 110 KS, cini mi se, koji ima menjac od 6 brzina.

 

To je to.

Pretpostavljam da pitaš za alternativu golfu, kako bi pazario auto za manje para?

Možda, ali ne bih se kladio da će ići lako. Na s/h tržištu u Srbiji, daleko su brojniji dizeli, ili klasični benzinci (npr MPI kod škode i sl).

Procunjaj, pa javi kako stoje stvari.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...