Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

3 minutes ago, Tpojka said:

Imaš ovo upozorenje za GTA V (ako je bitno):

This game will no longer support Windows 7 or 8 operating systems starting January 30, 2024.

Vidio sam, ok je to. Nego, ozbiljni popusti pa da nesto ne zajebem a poklon je klincu pa ne mogu njega pitati.

 

Just now, Fakundo Sava said:

RDR2 ima ultimate edition za 10 dolara više 

GTA5 je bio besplatan pre par meseci 

 

E sad ne znam kako epic radi sa jednim nalogom na 2 pc nisam probao imam samo jedan 

Treba mi sutra, tako da je ovo ok - ako su full igre.

 

A radi inace na dva PC isti nalog, ne istovremeno.

Link to comment

Probao neko ovo?

 

 

Ja skinuo pre neki dan iako sam znao da neću imati vremena, a realno sam mogao da sačekam patch, DLCs, i sve ostalo što stiže u nekoj kasnijoj verziji.

Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

Probao neko ovo?

 

 

Ja skinuo pre neki dan iako sam znao da neću imati vremena, a realno sam mogao da sačekam patch, DLCs, i sve ostalo što stiže u nekoj kasnijoj verziji.


Drugar igra i za sada je zadovoljan. Doduše, WH40k fan pa ne znam koliko je biased. 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Amos said:

Drugar igra i za sada je zadovoljan. Doduše, WH40k fan pa ne znam koliko je biased. 

 

Što biased, pa njihovo mišljenje je valjda najrelevantnije :D 

 

Ja WH40k nikad nisam igrao, samo sam čitao lore.

Link to comment

Pitao ga navigator zašto je posada tako glasna i zasto im nisu izvadili glasne žice da ih dovedu u red. Jedna od opcija za odgovor je: ajde da ih jebeno povadimo. 
 

Ono što je meni bilo bitno da čujem je to što imaš mogućnost pravljenja svojih companiona, a imaš i premade companione koje pokupiš usput. Samo to pa je već bolje od onih premadova sa kojima si skucan za stalno u BG3

 

Nego da li je do ovog časnog foruma punog časnih liberala stigla informacija o zgražavanju nad "The coffin of Andy and Leyley"? :D Odgledao ceo gameplay (mada je više storyplay) kod Asmona i presmešno mi je na šta se ljudi trigeruju. 


 

Edited by Amos
Link to comment

Pa skoro svuda imas skriptovane companione, to je normalnost za RPG. Kod njih je prednost sto vec imas smisljenu pricu iza njih, koju treba otkriti. Na autorima igre je vec koliko su uspeli da nas zainteresuju za iste. Kada napravis svoj party, kao u Pillarsima ili Icewind Dale naslovima, moras sam da izmastas pozadinu (mislim, ne moras, no to doprinosi imerziji).

Link to comment
5 hours ago, Miljenko said:

Pa skoro svuda imas skriptovane companione, to je normalnost za RPG. Kod njih je prednost sto vec imas smisljenu pricu iza njih, koju treba otkriti. Na autorima igre je vec koliko su uspeli da nas zainteresuju za iste. Kada napravis svoj party, kao u Pillarsima ili Icewind Dale naslovima, moras sam da izmastas pozadinu (mislim, ne moras, no to doprinosi imerziji).

 

Da, ne volim kad mi drugi maštaju pozadinu. Ili zbog agende koja to obično prati ili zato što je moja mašta bolja.

 

Po principu: DND >>> Gloomhaven. 

 

 

 

Edited by Amos
Link to comment

Ja u životu nisam igrao tako da sam pravim svoje kompanjone, ako imam mogućnost da pokupim neke premade kompanjone u igri. Na milion mesta za razne igre sam čitao kako premade kompanjoni ne valjaju, imaju slabe statse, loše buildove, dosadne priče, itd., a meni je upravo ta stvar značajna kod imerzije u igru, jer daje utisak da se udružuješ sa onima koji su ti dostupni, tj. nesavršenim realnim karakterima, koji nekada imaju i te kako osetne nedostatke. Kad ih ti praviš, obično napraviš savršene likove za ono što ti treba (nećeš praviti clerica sa WIS 10 npr., pa da ne može ni cantripe da baca, nego ćeš nabužiti WIS u nebo), tj. uglavnom borbu, a bez neke pozadine, i onda izgleda kao da vodiš neke kibroge u borbu.

  • +1 4
Link to comment

Meni je Icewind Dale uvek dosadjivao brzo, bas zbog toga sto sam likove rolao dok ne dobijem neki umobolan stats zbir (oko 90 bese).

Inace Sea of Stars je bas lepo odradjen old school RPG. Likovi simpaticni od starta, prica koja se polako razvija. Ni borba nije predosadna, posto zahteva tajming (sto pomalo nervira kod odbrane, jer cesto zaboravim da kliknem). Ima i pecanje, koje ne postoji samo radi sebe, vec radi nabavljanja sastojaka za kuvanje (slicno kao u Breath of Fire 3 i 4, gde je isto uklopljeno fenomenalno). Videcemo kako se razvija dalje radnja, no pocetak je prilicno dobar.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 25. 12. 2023. at 16:40, Ayatollah said:

Ovaj Pathfinder:Kingmaker nema kraja, nisam igrao dužu igru poslednjih 10 godina...

 

Imaš dobre modove na Nexusu koji značajno ubrzavaju menadžment, svaki event se resolvuje čim klikneš - ne moraš da čekaš 7, 10, ili 20 dana da bi video šta se desilo, da li je NPC kom si dao zadatak uludo traćio vreme.

 

Ako nisi igrao, Wrath of the Righteous je na papiru još duži i obimniji. Mene je smorilo pre nego što sam uzeo da gledam koji još DLCs postoje, samo sam preigrao bazičnu igru i batalio.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...