Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

3 hours ago, Mos said:

Ipak si ga pazario :D 

 

Na trafici, da ublažim malo embarrasment. Dan ranije sam skinuo Dead Space misleći da je remake iz tekuće godine, da bi posle sat vremena bazanja po Išimuri i gaženja svemirskih zombija provalio da Isac još ništa nije beknuo a i neće, jer igram originalnu verziju iz 2008 :isuse:

 

Baldur's Gate 3 je očekivano smor, negde sam peti nivo i uopšte me ne vuče da nastavim.

Link to comment

Zavisi ko kakav stil igara voli. Za sada mi je ovo izmedju 9 i 10. No meni su RPG igre 90% igara. From igre su mi skoro neigrive, preteske za moj ukus, na primer. Ovo mi je taman po meri, posto ne moram da zurim oko poteza. 

Videcemo do kraja. Cekam da vidim kako su Jaheira i Minsc odradjeni.

Link to comment
4 hours ago, Miljenko said:

Zavisi ko kakav stil igara voli. Za sada mi je ovo izmedju 9 i 10. No meni su RPG igre 90% igara. From igre su mi skoro neigrive, preteske za moj ukus, na primer. Ovo mi je taman po meri, posto ne moram da zurim oko poteza. 

Videcemo do kraja. Cekam da vidim kako su Jaheira i Minsc odradjeni.

 

I meni su CRPG srcu drage, ali brate, što ne gradite tu priču sa bar malo duha i fokusa, a ne ovako sve nasumično nabacano? I mind flayers i githyanki i vampiri i goblini i Shar artefakti i druidske zavere i tieflings izbegli iz Elturela i hiljadu slonova, sve odjednom u isto vreme, bez reda i smisla.

 

Taj kitchen sink pristup sprečava immersion. Imaš osećaj da igraš video igru, kvestovi iskaču a ti ih obavljaš za nagrade, ali motivacije nigde. Kao, imate svi mind flayer parazita u glavama i ubiće vas, morate hitno da ga eliminišete, ali čekaj prvo da odradim bezvezni problem nekog random NPC ili rešim neku bezveznu zagonetku u nekoj ruini koja nema veze ni sa čim.

 

Opet, sve bih im to oprostio da su party members zanimljivi i simpatični, ali osim donekle Laez'el svi su sušta suprotnost (a nju su svesno pokušali da učine odbojnom i neprijatnom!)

 

Link to comment

Meni se bas svidja sto je toliko stvari nabacano.:D

To sa gomilom manje bitnih questova je vec neizbezna stvar. Mogla se glavna premisa mozda odraditi drugacije (resi se u neko doba problemcic u glavi), a onda standardno quest protiv zlica. 

Za party clanove se slazem; mada meni nije bitno toliko da li su zanimljivi, vec vizuelni momenat.

Link to comment
20 minutes ago, jms_uk said:

Vredi li cemu PS4 (obican ili pro), za neko neozbiljno igranje?

 

 

Sigurno da vredi, pre svega zbog velikog, raznovrsnog i bogatog kataloga (igara).

 

 

Edited by Jeremija
  • Hvala 1
Link to comment
21 hours ago, jms_uk said:

Vredi li cemu PS4 (obican ili pro), za neko neozbiljno igranje?

da i mene interesuje. dao mi komsija dzaba, on valjda nabavio ovo novo, nemam pojma sta.

 

uzeo par igrica iz bibliioteke za decu, oni prezadovoljni. ako neko zna par dobrih preporuka :D hvala

Link to comment

Vredi i te kako. Mislim da su tek skoro počele da izlaze igre samo za PS5 tako da ko nije aktivno prelazio na PC ima brdo igara da igra, neće stići da ih predje ni kad izadje PS6

 

Preporuka je da se preko KP uzme srednja PS plus pretplata. To se ubedljivo najviše isplati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...