Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Super Mega Baseball 3 je bas zabavan (doduse arkadno orijentisani bejzbol). Kada mi vec nisu dostupne ekskluzive sa konzola (MLB The Show).

Nisam igrao neko vreme, te stavih ego na 40 (nivo tezine, za 4 osnovna parametra, batting, pitching, fielding i baserunning). Na tri vezana meca nagruvah preko 20 runs. Sada sam stavio sve na 50 (hard je prosek za trenutni settings; isti krece od 50, pa na gore). Na dve utakmice dadoh po petnaestak poena, pri cemu sam na obe imao dva velika ininga (10 i 11 poena). Ovo je bolja postavka, pri cemu cekam ekipe sa boljim picerima, koje ce me verovatno ograniciti u vecoj meri.

Da li je neko igrao i kakva su mu iskustva; nivo tezine, izabran tim (moji su Freebooters). Imaju odlicne picere, mada je odbrana uzas, posto je ekipa prespora pride.

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

IMG_8473.thumb.jpeg.8321deb59436fffcbbf20b914e99fdec.jpeg

 

Izašao Part II Remastered, No Return mod je sjajan. Moj već krhki socijalni život će da doživi ozbiljan udar. Pozitivna strana, kad igra Partizan imam čime da se zanimam :wub:

  • Hvala 1
Link to comment

Uzeh Devil May Cry 5 za Xbox i moram da priznam da sam za par dana ukucao jedno 10-15 sati već ja mislim :D

 

Jako dobar nastavak za one koji voletm, toplo preporučujem.

 

Ako neko ima isto tako preporuke za sličnu varijantu igara neka mi slobodno piše :D

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 22. 1. 2024. at 20:55, arheolog1981 said:

Izašao Part II Remastered, No Return mod je sjajan. Moj već krhki socijalni život će da doživi ozbiljan udar. Pozitivna strana, kad igra Partizan imam čime da se zanimam :wub:

Možeš malo iz prve ruke da pišeš no return mod. Pliz. :)

 

Jel drži pažnju? Planiram da ga capim sad kad se vratim sa odmora.

 

 

@Calavera kad će neki rivjui? :*

Link to comment
14 hours ago, Azdaja said:

Možeš malo iz prve ruke da pišeš no return mod. Pliz. :)

 

Jel drži pažnju? Planiram da ga capim sad kad se vratim sa odmora.

 

 

@Calavera kad će neki rivjui? :*

5 dana sam igrao po 6 sati nakon posla, pregoreo :D Fantastičan je, 10 likova svaki sa svojim vrlinama i manama tako da pored toga što je svaka partija drugačija po samoj prirodi stvari još je drugačija zavisno s kojim likom igraš. I naravno teško je koliko hoćeš da bude teško... ja igram na hard i ume da bude zaguljeno iako story igram na survivor/grounded mix 

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Par godina nisam igrao Franchise Hockey Manager (ili skraceno FHM), te probah desetku veceras. Kao i ranije izabrah solidan broj liga (dosta toga iz Evrope). Takodje, nisam izabrao startnu ekipu, te sam dobio par ponuda, nakon podesavanja osnovnih parametara i starta igre. Uzeh Schwenninger iz Nemacke (DEL). Najvise vremena ode na upoznavanje ekipe, a zatim i na sklapanje postava, 5-5, 4-4, PP, PK i tome slicno. Kada sezona krene. sve je dosta lakse. Jedina opasnost mogu biti povrede, no to je poznata stvar iz drugih menadzerskih igara.

 

Last Epoch lici na klasican ARPG. Izbor par klasa, odnosno nekog od odredjenih likova. Pomalo sam zaboravio na taj stil kreiranja/nekreiranja, posto sam naviknut na opciju samostalnog formiranja lika (obicno biram zenske). Vizuelno sve to fino izgleda. Borba je ok, skill tree odlicno odradjen. Igrace se i dalje.

 

Akumi Wars je zanimljiv turn-based RPG. Pomenuta Akumi je lovac na ucene, trenutno na odmoru, nakon uspesno odradjene misije. Ona i robot na kraju ostaju bez para, pa je vreme za povratak poslu. Ubrzo saznaje da je ostala bez broda (a i bez odece, odnosno oklopa). Vec nakon par lokacija, mozemo angazovati par zivopisnih likova, koje cemo uklapati prema stilu igre koji nam odgovara. Tu su i neizbezni skilovi, sa prednostima i manama, te dodatni items. Obecavajuce.

  • +1 1
Link to comment

Secrets of Grindea je jos jedan od naslova koji nas vraca u vreme starih SNES naslova. Old-school RPG koji podrzava saradnju do 4 igraca (koliko procitah), sto ne bih ni provalio, posto preferiram samostalnu igru. Borba je zanimljiva (prvi znacajniji boss fight je trajao bukvalno pola sata, gde sam ostao na 3 HP i kruzio i kruzio, dok magijom nisam oborio Slime Kinga, ili kako se vec zove). Nikada nisam bio ljubitelj puzzle elemenata, no to je sastavni deo igre i ovde. Ima dosta mini igara, a tu je i pecanje (koje je obicno meni omiljeni mini igra; i dalje mi je najbolje ono iz Breath of Fire 3).

Jos nisam odmakao previse, no ovo deluje dosta dobro. Postoji story i arcade mod, pri cemu kod potonjeg imamo i razvoj naseobine, ali to se tek treba videti.

Vidim da je igra dugo bila u early access fazi; cini se da su odradili posao kako treba.

  • +1 1
Link to comment

Nas par počelo sa Helldiver 2.

 

Odlična igra, lepo skockano, može kratka sesija, može dugačka. Nema zamerke. Ah da mora u društvu solo je meh

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...