Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Moj 11 god klinac je presao za par dana, kaze koristio gugl tek koji put. Mene pojelo koliko repetativno sve djeluje, bar gledajuci sa strane.

Link to comment

@kipo, zar ne deluje svaka repetativno gledajći je sa strane ili ako te nije uvukla? :tongue:  ja sam proveo mnogo duže nego što je potrebno da se zaokruži priča jer sam živeo u njenom svetu, zbog sveprisutnog

 

Spoiler

terora


bilo mi je zanimljivo da sakupljam resurse, otkrivam mapu i 

 

Spoiler

ukupno izazivam sudbinu.

 

spojlerišem najosnovnije koncepte ali meni su oni bili iznenađenje koje me je sačekalo nakon višesatnog smucanja. tako se potrefilo u mom slučaju, igra u potpunosti može mnogo brže da se otvori.

Link to comment
On 15. 3. 2024. at 20:27, 189- said:

johan, glavni developer za eu4, rece da vec od avgusta 2020. rade na eu5 i da ce sada nedeljno izlaziti vesti do izlazka igre sto bi valjda trebalo da bude sledece nedelje.

 

*sledece godine, ne nedelje ;D

Link to comment

Posto novijih NHL naslova nema u PC verziji, setih se NHL 94 sa SNES sistema. 93 sam voleo, ali je 94 ekstra i sada. Malcice sam dunster za davanje golova (cak i sa mojim Penguinsima), no bar su mecevi na noz, od pocetka do kraja. Steta je jedino sto su tuce izbacene u verziji za tu sezonu. Jedna od retkih igara gde pokusavam da cuvam prednost, posto je ofanziva nepouzdana. U prvoj playoff seriji sam pukao od Devilsa 4-1 u pobedama, uz samo 5 datih golova. Nova runda, nova sreca. Philadelphia dobijena sa 4-3 u trijumfima (10 datih golova ukupno, nije za pohvalu; Tom Barrasso je bolji golman od ocekivanog). Sada je Montreal na tapetu; 4-3 (1OT) i 3-2 pobede na otvaranju serije. Stavio sam period na po 10 minuta (vreme ide nesto brze, no 20 bi bilo predugo), uz ukljucene ofsajde (kojih ima bas puuuno) i kazne.

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

Zna li neko u čemu je fora sa ovom Dragon's Dogmom 2. Poslednja tri dana mi je svaki drugi tvit na X-u hvalospev o njoj, a ne sećam se da sam se uopšte interesovao za nju, pa da me ciljano targetiraju.

Edited by Ayatollah
Link to comment
1 hour ago, Ayatollah said:

Zna li neko u čemu je fora sa ovom Dragon's Dogmom 2. Poslednja tri dana mi je svaki drugi tvit na X-u hvalospev o njoj, a ne sećam se da sam se uopšte interesovao za nju, pa da me ciljano targetiraju.

 

mislim da to publisheri plaćaju da se svima pojavljuje u feedu, tako i za spidermana 2 bilo onomad. doduše meni za dd2 još ne izlazi ništa, ko će ga znati...

Link to comment
9 hours ago, Calavera said:

 

mislim da to publisheri plaćaju da se svima pojavljuje u feedu, tako i za spidermana 2 bilo onomad. doduše meni za dd2 još ne izlazi ništa, ko će ga znati...

 

Ej, ali ovo stvarno nije normalno, izgleda kao komentari Vučićevih botova na B92. Pazi sad:

 

 

 

 

 

 

Ovo sve od jutros na uzorku od UKUPNO 20 tvitova na sve moguće teme. Pri svemu ovome, još je developer skroz marketinški zasrao sa pristupom, pa recimo ako hoćeš da kreiraš drugog avatara ili da rekreiraš postojećeg ili da koristiš fast travel, moraš da to platiš u pravom novcu kroz mikro transakciju. Kakav nedostatak osećaja... 

Link to comment

a dobro, ako ih pustiš (+ odgledaš do kraja) pokazivaće ti još, tako algoritam funkcionira :happy:

 

to za mikrotransakcije je prehejtovano, mislim da je i u prvom dd fast travel bio vrlo limitiran. koliko sam ja razumeo, igra je dizajnirana tako da radi bez toga, a ko oće šifre prečice mora da plati dlc. novog lika možeš da napraviš ako isključiš cloud i obrišeš podatke u steam folderu, to stvarno već deluje kao previše zezanja oko nečega što bi trebalo da bude vrlo standardna opcija.

Link to comment

Da se nadovezem jos malo na NHL 94. Ljudi i dalje aktivno prave modove (bar za Sega Genesis verziju). Skinuh NHL 94, sa 2023 updejtom. Sjajna stvar. Lakse je dati golove, nego u SNES verziji (slapshot je recimo ok), mada umem da se namucim kao i ranije.

Prva runda playoffa, protiv nesretnog Columbusa i jedva oterah seriju u sedmu utakmicu. Tesko dobijam tesne duele (1-2, 6-2, 3-4, 1-2, 5-1 i 2-1 su dosadasnji rezultati u seriji). Pittsburgh je moj standardni izbor. Ako se uzme u obzir ukupan rejting timova (64-51), moze se reci da sam se obrukao. Crosby je ocenjen sa ukupnih 89, Malkin 81. Primeti se razlika u kvalitetu suteva, u zavisnosti od koriscenog igraca, prelepo.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Vidim da kritike nisu upecatljive za Broken Roads, no ja ovom naslovu ne nalazim previse zamerki. Nepostojanje klasicnih klasa je neobicno resenje za RPG. Nisam odmakao previse, te sam imao samo jednu borbu, koja nije odradjena lose, sta vise. Da, nepostojanje nivoa tezine je cudno, mada sam ja obicno oko neke srednje tezinske varijante, te mi ne smeta.

Skill tree je klasican, uz uobicajene osnovne parametre. Simpaticno mi je nalazenje mementoa, a zatim i trazenje pravih kupaca za iste. Sto se tice moralne orijentacije, treba odmaci nesto vise, kako bih dao sud o istoj.

Lokacije mi izgledaju fino, cak i zumirano. Ostaje da se vidi kolika sloboda istrazivanja postoji.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...