Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

On 30. 7. 2023. at 11:31, napadaj said:

Ne radi mi džojped u piratskom Sekiru, ni DS4, ni onaj od Xboxa. 😡

 

Ja slupao dva Xboxovska, ali vredelo je :) 

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ja slupao dva Xboxovska, ali vredelo je :) 

 

Original ili pirat? Kupiću original ako može preko Steama da se namesti da radi.

Link to comment

Pirat. Ne znam zašto ti ne radi kontroler, nisam čuo za taj problem.

 

$50 za igru iz 2019 je previše IMO; ako je samo tehnički problem u pitanju ja bih prvo probao neku drugu piratsku verziju, možda ga tu ne bude.

Link to comment

Baldur's Gate 3 izašao danas za PC, USD 60 na Steamu.

 

Svakako ću sačekati da se malo ispečuje igra. I tako još nisam počeo Pathfinder.

Link to comment

Ja nisam mogao odoleti. Za sada nisam imao nijedan crash, sto je za svaku pohvalu. Simpaticni su skill checkovi sa onim velikim kockicama (bio je neki check gde sam bacao d20 i jedva dobio 2 za uspesno tumacenje situacije).

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

Da, kada je o checkovima rec. Do sada sam ih imao vec 5-6 i mislim da nisam prosao u oko 50% slucajeva. Imao sam fail sa d20, gde sam dobio 2, umesto potrebnih 3, odnosno situaciju gde sam sa charisma i background bonusima, dobio 1, takodje na d20.

Vec imam 4 lika u partiju (racunajuci tu i formirani). Kampovanje je reseno zanimljivo, gde mozes da setas tamo-vamo tokom odmora i razgovaras sa sapatnicima. Odlican pocetak.

  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam probao early access BG3 i mudro zaključio da mi se gotova verzija neće svideti.

 

Problem je što su mi bukvalno svi NPCs antipatični, i glasom i stasom, a tako teško da može da se igra. Osnovna atrakcija BG igara bile su party dynamics, a to će ovde izgleda biti nešto što mora da se istrpi zarad combata i skill checkova.

 

Daću im još jednom šansu nekad kasnije, ali stvarno nisam optimista.

 

Link to comment

Jesu prilicno antipaticni i meni do sada. BG2 je bio odlican po tom pitanju, Dragon Age Origins (cak i drugi deo) takodje, Tales of Berseria, Tales of Arise sjajni po tom pitanju, The Legend of Heroes prve tri igre, Atelier serijal generalno je uvek imao simpaticne likove. 

Meni je dosta da bude neko kao Leliana, iz prve DA igre, ostale cu vec istrpeti.:D

Link to comment

Nakon jos par odigranih sati, BG3 deluje kao mix Divinity miljea, odnosno BG lora. Inace nema alighnmenta u BG3. Ako sam dobro procitao WotC je to predlozio, posto se dugo razmatrala neophodnost istog. 

Trenutno sam u nekom selu punom goblina, prekinuo ogre sex, predstavio se kao kultista, naleteo slucajno na par phase spidersa i ettercapa.:lolol:

  • Haha 1
Link to comment
On 5. 8. 2023. at 15:03, Miljenko said:

 

Meni je dosta da bude neko kao Leliana, iz prve DA igre, ostale cu vec istrpeti.:D

Ah Ljiljana je bila ok, meni je veštica uvek bila fetiš. :D

 

Dragon Age 1 je zaista bio fenomenalan.

Link to comment
On 5. 8. 2023. at 11:01, Miljenko said:

Kampovanje je reseno zanimljivo, gde mozes da setas tamo-vamo tokom odmora i razgovaras sa sapatnicima. Odlican pocetak.

Pre odlaska u kamp, skini im undergarments... 

  • +1 1
Link to comment

Day9 shvatio tek treći dan igranja po 5 sati na streamu da je Karmic Roll uključen po defaultu. 

 

"Wait, you are telling me none of these decisions were because I am lucky? I'm a fake gamer? I'm a bot?" :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...