Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Uh, Sands of Time bih i danas rado odigrao, za razliku od dva-tri grim & gritty nastavka koliko sam ako se dobro sećam probao.

Kako su ono Penny Arcade rekli, "I burn with generic rage!"

Edit: Smolder! :lol:
PennyArcade.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Taj naravno, ja sam ga prvi put ozbiljno odigrao pre par godina i bio sam zapanjen opštim kvalitetom. Ne mogu da tvrdim, ali mi se čini da sam ga prvi put igrao na 286ici sina kevine najbolje prijateljice (verovatno negde tipa 1990te godine). Da sam kojim slučajem imao priliku da je odigram tad kad je bila aktuelna verovatno bih to smatrao za najbolju igru koju sam imao priliku da poteram, ovako sa 20+ godina zakašnjenja dobija počasnu nagradu...

Link to comment

meni je sands of time bio dobra igra u svoje vreme, ali ne onoliko koliko su je hvalili. reklamirana dobra prica od koje naravno nije bilo ni korova, borba je bila previse jednodimenzionalna, a secam se i problema s blurovanom sljastecom grafikom koju je bilo nemoguce izostriti. nekad sam znao i tacan izraz za takav tip grafike, bio je skroz na vrhu moje hejt liste, ali zaboravilo se :(

 

ali naravno, igra jeste imala tu neku 1 atmosferu, pa su joj mnoge mane oprostene. drugi deo nisam igrao, mada u mojoj knjizi rafiniranje gameplaya vredi dodatnog zaglupljivanja price. treci deo je bio sasvim solidan, a ri-rimejk iz 2008. je bio jos bolji, i duhom najblizi sands of timeu.

Edited by Calavera
Link to comment

Da sam kojim slučajem imao priliku da je odigram tad kad je bila aktuelna verovatno bih to smatrao za najbolju igru koju sam imao priliku da poteram

 

U jakoj konkurenciji raznih text avantura i Ponga :D Čini mi se da tada ni Tetris-manija još nije bila aktuelna. 

 

Ja sam u to prepotopsko doba za najbolju igru ever držao nešto što se zvalo Popcorn, neki fancy klon još starijeg Breakouta.

Link to comment

Moja bolja polovina i ja poceli da uzivamo u starijim avanturama.
Posle X godina...
Poneko vece ubijemo po sat vremena i lepo nam.
Do sada:
- The Neverhood
- Myst
- Myst II - Riven
(ovaj Riven nas pomuci no neje lose)
Ljubezno molim preporuke za dobre sporije (i starije?) avanture tipa Neverhood-a ili Myst-a.
 

Link to comment

Počelo pre četiri minuta

 

Danas u 19h :happy:

 

elem, GTA V je 35,99 EUR što je iznad moje očekivane cene al obzirom da rokaju free sadržaj ko blesavi mislim da ću uzeti. 

Ono čime sam iznenađen je da je Doom isto toliko mada on sadržajem uopšte nije uporediv sa GTA V.

 

Tek je počelo, biće svašta! ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...