Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Kako ja ne razumem tu instant maniju, jbt.

 

"It's cool to actually play as a Pokemon trainer in real life," said Lucas Garcia, a 17-year-old California boy who has been a fan for more than a decade. Pa nisi trener in real life, samo si idiot koji se šeta okolo gledajući u telefon.

 

"It is nice to have a video game that makes you actually walk around instead of sitting in front of a TV screen holding a controller." Wrong again:

i-bSjrLZ4-2100x20000.jpg

Link to comment

Jel pustena aplikacija za Srbiju ili su koristili one zaobilazne fore ?

 

za iOS na App Store može da se skine regularno verzija koja podržava Srbiju.

 

za Android ima neki "nezvanični" apk da se skine.

Link to comment

Radi to i kod nas, "zaobilaznim forama".. ali sljaka sve normalno

Ortak mi se navukao, izludeo :D
Idemo do grada a on usput juri pokemone :D

"Ostavio" jednog da trenira, pa posle isao da ga pokupi :D

Jbm ti kakva ludost  :lolol:

Link to comment

Gledajuci klipove deluje zanimljivo. Vagao sam da li da probam Elitu na staru slavu ali sam na kraju odustao i uplatio dva meseca Eve-a koji igram sa vremena na vreme vec 12 godina. Ne znam sta da mislim o SC-u, ako im planetary gameplay bude dobar to ce biti dobar nacin da me navuku. Sa druge strane, nesto me ambijentalno™ odbija iako ne mogu da objasnim konkretno sta. Pisi utiske kad ih bude :)

Link to comment

Moja frustracija nema granica posljednjih par dana.

Igram Heroje V, kampanje. Dođem do pete kampanje, Sylvan, prva misija, Refugees. Treba da pobijem neke demone koji se pojave nakon šta ja znam sedmica. Oni se pojave, ali ne mrdaju iz ćoška mape. Problem je što je moja misija da odbranim granice svog domena, i ako koraknem jedan korak preko granice gubim automatski. A ovi demoni sad zabagovali i neće da mrdnu (izgleda neki feler u skripti) i ja ne mogu da dođem do njih da ih pobijem.

Pokušao i sa cheatovima, glup sam, numem da aktiviram dev konzolu. A mrzi me ponovo da prelazim misiju jer sam glavnog heroja baš napucao kako treba. Smor. :/

Link to comment

Probao nekih petnaestak minuta. Ovo je jako, jako daleko od funkcionalne igre. Prvo nisam mogao da promenim grafička podešavanja, nigde mi ne nudi Apply kad promenim, samo Back i Reset, što oba vraćaju na osnovno podešavanje. Sve što sam mogao je da jurcam po habu, u kojem ne može da se komunicira gotovo ni sa čim - NPC-ovi postoje, ali nemaju nikakav odziv, mogu se samo probati neki predmeti. Uspeo sam da uđem u neko vozilo, slično onim elektromobilima koji se koriste na golf terenima, vozao ga okolo, ali onda nisam znao kako da izađem napolje, niti je objašnjeno na key mappingu. Animacija kretanja avatara je na nivou devedesetih, izgledaju kao orangutan sa moždanim udarom. Loading screen se učitava toliko dugo da pomisliš da se zakucao komp, a nije, itd.

 

No, dobro, tek je alpha u pitanju. Probaću još malo kasnije.

Link to comment

I  ja sam probao to muvanje po hubu i nije mi bilo jasno kako ovi likovi sto streamuju igraju kompletnu igru sa sve space battles modom. Lap mi je odbio poslusnost tokom jednog od tih dugih loadinga, izleteo je iz igre i pitao da li hocu da im posaljem error alert. Bas besmisleno ako im je open beta krš.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...