Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Po tebi svaki elokventni hejter "preteruje" -_-

 

Nisam igrao Shadows of Mordor ali mi tekst deluje sasvim na mestu - glupo je gurati grim & gritty osvetničku akciju u Tolkina.

 

khm, ovde ipak pricamo o coveku koji uskoro objavljuje pedeseti nastavak svoje retrospektive mass effecta u kojoj objasnjava sta sve ne valja u trilogiji -_- zapravo, zadnje sto sam cuo je da namerava da objavi i knjigu!

 

shadow of mordor stvarno nema previse veze s tolkienom, ja bih rekao da je monolithu pala na pamet do jaja ideja za igru i onda im je publisher rekao "e znate sta, imamo prava na lotr s kojima ne znamo sta cemo, pa..." ali ipak, ne moze se reci da se ljudi nisu potrudili da povuku poneku paralelu s knjigama i tako odobrovolje razne shamuse. realno, s ovakvim gameplayom je to i vise nego dovoljno.

Edited by Calavera
Link to comment

Nemate vi tako istančane ukuse kao mi Shamusi -_- Može igra da bude ne znam kako igriva i zabavna, ali džabe joj sve to ako svetonagrđuje™ source material.

 

Kad se setim koliko je mene nerviralo ono Telltale Game of Thrones sranje u kom je svinjar sa svojom lordom on a first name basis, a naslednik tog lorda saziva svoj "small council" :isuse:

Link to comment

igrao ja, mozda pola sata sveukupno. na Xbox-u.

sta znam, radi, nisam primetio neki poseban fail u igri... volim bilijare, ali nesto ne stizem da je "razgazim".

Link to comment

igrao ja, mozda pola sata sveukupno. na Xbox-u.

sta znam, radi, nisam primetio neki poseban fail u igri... volim bilijare, ali nesto ne stizem da je "razgazim".

meni odlična. Pogotovo online mod dobar, Snooker mode baš verno prikazan

Link to comment

Najrealniji snooker koji sam igrao je bio neka prepotopska dos varijanta od pre dvadesetak godina, dugačak par MB ali da me ubiješ ne mogu da se setim imena. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aGxWb17_700b_v1.jpg

 

U principu me Skyrim nikada nije previse privllacio al posle ove price..

 

Kralj.  :0.6:  

 

btw. Po SWTOR serveru je kružila pričica da je jedna devojka usvojila nekog akrepa tokom grupne misije i njakala ostale da ga paze da ne umre. Vic je što po skripti akrep svakako umire na kraju misije.  :lol:  I  to je onda bila kuknjava kada je zaginuo i oplakivanje uz emo poruke. People are funny. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...