Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

To znam, tj. video sam danas, ali ja nisam neki fan multiplayera. Mene Elita mami prevashodno zbog mogućnosti da neograničeno lutam galaksijom i istražujem. PvP segmente sam izbegavao u svim igrama u kojima sam ih imao, čak i WoW-u.

 

igrao sam Elite još na Spectrumu, pa sam se prijatno iznenadio kad naleteh na X3 (Terran Conflict i Albion Prelude). ogroman Space, lutanja koliko voliš.... izvinjavam se ako je već bilo priče o tome. :)

Link to comment

jebale te budalastine i trice i kucine, uvek je vreme da se bacis na gta v. nesto najbolje ikada, ne samo iz sfere igara.

ekvivalent vajeru, ko sto posle toga nisam mogao gledati dugo vremena nista, jer mi je u poredjenju sa zicom bilo bulja, tako je i sa gta v.

 

 

Cepa se i to temeljno. Malo misija, malo tenis, pa bioskop i sve redom. Full life.

Link to comment

wolfenstein je imao par nivoa pred kraj na kojima ne daje igracu priliku da bira kojim metodom zeli da ih predje, vec mora da se puca od pocetka. to ga je malo unizilo u mojim ocima™, ali i dalje se radi o vise nego dostojnom modernom fpsu koji treba odigrati.

 

presaltovao sam se na enter the gungeon, roguelike u maniru sad vec dobrog poznanika isaaca. poredjenje nije bas na strani gungeona, s obzirom da isaac nudi vise sadrzaja i pregrst kombinacija itema i sinergija koje umeju da budu uzasno zabavne, ali daleko od toga da se gungeon nema cime podiciti. atmosfera je tu, soundtrack otkiva, oruzja su zabavna, a bossovi spektakl. cini mi se da je igra nesto teza nego sto bi trebala da bude, s obzirom da ja iz 25 pokusaja jos nisam stigao dalje od treceg nivoa (od ukupno pet), a jos mi je potrebna izvesna doza srece kod izvlacenja itema da bih presao i bosseve na prvom nivou. ali ipak, learning curve deluje posteno i unapred uzivam u daljim pokusajima ubijanja sopstvene proslosti™.

 

evo kako to lepo izgleda:

 

Edited by Calavera
Link to comment

Uvijek ispoštujem tvoje preporuke, takođe volim i Isaaca (mislim da smo diskutovali ovdje već o njemu) tako da ide na wishlist :)

Edited by James Marshall
Link to comment

jesmo prozborili koju rec i o tome, secam se kao da je juce bilo!!! nije bas na nivou isaaca, ali nama koji smo ga se izigrali gungeon super dodje kao promena okruzenja.

Link to comment

Gledao jedno 46 igara, merkao, razmisljao, planirao... I na kraju instalirao Morrowind i sad trazim modove po Nexusu. Sledeci je verovatno opet Oblivion, jeb'o ja sebe.

Aj bacite neki predlog za igru tipa Torchlight, do skora sam igrao Sacred pa mi treba nesto :D

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Calavera et al, jeste igrali Oxenfree? 

 

Ovo što vidim na YT deluje kao da bi mi bilo taman - jednostavno i kratko a zanimljiva i tema i egzekucija - a opet ne bih da skidam 3.75 Gb ako ću deinstalirati posle prvih 15 minuta.

Link to comment

ja do sad nisam ni cuo za ovo :D previse igara je izaslo ove godine, eto to je! ko ce sve to pohvatati, a kamoli odigrati? ko???

 

deluje skroz simpaticno, podseca malo na kentucky route zero.

Link to comment

ove godine ti je izasao grim dawn, utisci su prilicno pozitivni. ja, ah, nemam previse vremena da mu se posvetim, ali doci ce valjda jednom na red.

Fuck me, to je konacno izaslo? Stoji mi bookmarkovano od 2013. godine, vec sam mislio da ce doveka da ostane u early access fazi. Fala, kupicu™.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

oplakah danas kad nam je kolega prepričavao kako su u Komodražu sinoć preskakali ogradu neke zdravstvene ustanove da bi uhvatili par Pokemona :0.6: :isuse:

za slučaj da ne znate o čemu se radi: http://gadgets.ndtv.com/apps/features/pokemon-go-mania-drives-players-into-wild-outdoors-859955

 

a ima i ova vest: http://www.popsci.com/no-pokemon-go-for-astronauts

 

Apparently even if the app could recognize their GPS location in space, none of the ISS's internet-ready devices would support the app, or meet its speed requirements.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...