Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

novi poredak wolfensteina je prilicno zabavan, mada ima previse neinteraktivnih sekvenci za moj ukus. stealth je onakav kakav i treba da bude, primamljiv ali dosta sporiji i tezi od standardnog masakriranja kroz nivoe. doduse, meni i ne smeta previse ako me otkriju, s obzirom da perks sistem predstavlja finu dodatnu razbibrigu koja tera igraca na povremenu promenu tempa. neki nivoi su malo predugi, a oni delovi u pobunjenickoj bazi znaju da smore, ali meso™ igre je sasvim zabavno.

 

sama prica je za zaborav, ali setting je iznenadujuce intrigantan. alternativna istorija, robo-nacisti, okultizam, misija na mesecu, antagonista koji je isti kreutzer iz alana forda...

Edited by Calavera
Link to comment

Probah The Technomancer. Kao sto negde procitah, verovatno najbolja igra, koja je dobila 5 i nesto u recenziji. Prvih sat vremena, deluju obecavajuce, videcu sta sledi. ^_^

Link to comment

Komsija dobio neki mator komp pa me juri da mu skinem MOH Allied assault. Bacio malo pogled na yt i posle 30 sekundi jeziva glavobolja

 

 

 

 

Lici mi dosta na Vulfenstajn a secam se da me je od njega razvaljivala glava a obozavao sam da ga igram jer je stvarno odlicna igrica. Srecom sa modernim igrama nema vise te muke.

Link to comment

Zavrsio danas skroz zabavni Shadow Warrior. OSvezena azijatska verzija Duke Nukema.

 

Uzmes katanu i klasicno oruzije na daljinu (od samostrela pa do bazuke) i satires demone uz gomilu referenci na sve i svasta. Jeste da pocinje malo sporije ali posle je savrseno stivo za ugasiti mozak

 

eSVJMjF.jpg?1

 

43084_1_79550ea735.jpg

 

 

 

Sada je doslo vreme da se bacim na GTA V 

Link to comment

Zavrsio danas skroz zabavni Shadow Warrior. OSvezena azijatska verzija Duke Nukema.

 

Uzmes katanu i klasicno oruzije na daljinu (od samostrela pa do bazuke) i satires demone uz gomilu referenci na sve i svasta. Jeste da pocinje malo sporije ali posle je savrseno stivo za ugasiti mozak

 

eSVJMjF.jpg?1

 

43084_1_79550ea735.jpg

 

 

 

Sada je doslo vreme da se bacim na GTA V 

jebale te budalastine i trice i kucine, uvek je vreme da se bacis na gta v. nesto najbolje ikada, ne samo iz sfere igara.

ekvivalent vajeru, ko sto posle toga nisam mogao gledati dugo vremena nista, jer mi je u poredjenju sa zicom bilo bulja, tako je i sa gta v.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Jok, ali kad sam vec tu da te obavestim da je Elite Dangerous: Arena besplatna na Steamu do 11. jula, pa baci pogled.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

To znam, tj. video sam danas, ali ja nisam neki fan multiplayera. Mene Elita mami prevashodno zbog mogućnosti da neograničeno lutam galaksijom i istražujem. PvP segmente sam izbegavao u svim igrama u kojima sam ih imao, čak i WoW-u.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...