Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Hvala Weenie care :)

 

De nada. Samo pazi, software je star četiri godine (kao i sama igra), ne garantujem da još funkcioniše. Mada sam čuo relativno skoro (prošle godine) da još može tako da se igra.

Link to comment

Meni Borderlands kesa, krš napucavanje. Očigledno je fokus na lootu/grindingu, a to zajedno pokušati kombinovati sa FP akcijom daje bljuc rezultat.

Johne, kapiram da hoćeš bez instalacije zbog cimanja ali se tako samo ograničavaš što se kvaliteta tiče. Ako se predomisliš i da je uslov da bude novijeg datuma/grafike, onda ovaj novi Rainbow Six Siege ili klasika CS:Go.

Edited by miki.bg
Link to comment

vini, znam da nisi igrao bioshock 2 po tome sto bi te rasplet kostao par nedelja sna i nekih dvadesetak postova na forumu :D u krucijalnom delu igre, tebe (big dedija) zarobe nevaljali zlikovci™, okuju te za krevet i zatvore u sobu bez prozora i 1 hermeticji zatvorenim vratima. pakleni plan, nema sta, kraj je sigurno blizu. ali cekaj! po sredini sobe, prostiruci se skoro do vrha plafona, nalazi se ovakav tunel:

 

AD_gNr104-lNr14_Eleanor_Lamb_-_Goodbye,_

 

...naravno, tvoji jedini saveznici u citavom raptureu koriste upravo takve tunele da se sakriju i/ili neometano putuju kroz grad. mozes pretpostaviti sta se dalje desavalo ^_^

 

ali ovako u globalnom smislu, super je bioshock 2. pred kraj igre sam baratao s 3-4 omiljena plasmida, eksperimentisao s tonicima, koristio gomilu razlicitog oruzja za prigodne situacije i uopste se sjajno zabavljao. u pogledu cistog gameplaya, dvojka je mozda cak i bolja od keca. bolja igra ipak nije, s obzirom da kec ipak ima nekoliko "pad na dupe" momenata koji mu visestruko podizu ocenu, bar sto se mene tice. ali vredi odigrati oba, svakako, plus najlepsi od svih njih - bioshock infinite! 

Edited by Calavera
Link to comment

nisam mislio iskljucivo na pricu, nego na ceo dozivljaj. prvih par sati, cohenova galerija i twist su apsolutno genijalni. za ss2 ne bih znao, sacekacemo neki rimejk...

Link to comment

The Following je jedini expansion pack za Dying light? Ne prekida mi se krljanje sa zombijima al nisam siguran da mi se svidja uvodjenje bagija u pricu.

 

Ako bih resio da instaliram ostavljam postojecu instalaciju pa samo nekako ubacim expansion ili da kupujem sve u cugu?

Link to comment

Vidim sad da sam i ja instalirao tu verziju :)

 

Dying light: The Following - Enh

 

Nisam primetio da moze da se pusti Following al sam naleteo ranije u opcijama na kontrole za bagi pa mi bilo cudno.

 

Zar nije be the zombie mod samo za multiplayer?

Edited by katamaran
Link to comment

Moguće. Nisam isprobao još; preleteh po opcijama, a onda pokrenuh osnovnu igru.

 

Ponovo sam instalirao gomilu stvari, dvadesetak igara minimum, te sada skačem sa naslova na naslov(karikiram malo, ali 5 igara igram na smenu).

Link to comment

Nikad nisam igrao doom al mi se zavrte u glavi posle samo par sekundi. Ranije je cesto umelo da mi bude muka od nekih igrica a poslednjih godina skoro nikad.

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...