Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

valja, ali ne znam koliko bi ti prijao ako nisi igrao prethodne mgs igre.

 

Pogledao par walkthroughova i koliko videh, nonstop neka akcija, šunjanje, pucnjava i eventualno menadžerisanje baze.

Lepo izgleda ali mislim da mi je vreme za Pillars of eternity.

 

A mogao bih, lagano, da krenem ponovo Witcher 1&2, računam da ću do jeseni skupiti za bolju grafičku pa da igram i treći deo. 

Je l' mogu da se za treći deo koriste save-ovi iz prethodnih?

Link to comment

Ako bude opet prijavljivao gresku kopiraj ovde sta tacno kaze pa da probamo da resimo.

 

ovaj treci je dobar. sutra cu poceti igrati pa da vidimo

Link to comment

jel igrao neko mafiu 2. da li je dobra igra? i da li se mora igrati jedinica prvo?

 

Što se tiče priče dvojka je krš u odnosu na keca. Jednom sam to već pominjao, idealna mafijaška igra bi bila kombinacija Mafije 1 i LA Noire-a. 

Link to comment

Nisi u toku, ovaj forum je patološki odan PES-u šestici iz nepoznatih razloga. Indrid Cold obećava ultimativni patch mesecima, u međuvremenu Middle Class bije sve redom sa Tottenhamom, zakazivanje utakmica zvuči kao Grindr meetup, i tako, zabavljaju se ljudi. 

Link to comment

Nisi u toku, ovaj forum je patološki odan PES-u šestici iz nepoznatih razloga. Indrid Cold obećava ultimativni patch mesecima, u međuvremenu Middle Class bije sve redom sa Tottenhamom, zakazivanje utakmica zvuči kao Grindr meetup, i tako, zabavljaju se ljudi. 

 

 

flat,800x800,070,f.u1.jpg

 

 

(zajebavam se. realno, PES 6 je najbolji fudbal ikad posle SWOS-a.)

Edited by Svarog
Link to comment

Ma i ja sam ga najduže igrao ali ispostavilo se da više ne mogu, pregazilo me vreme. Sve leti, ne stižem da pustim taster za šut a već je krenula animacija centarfora koji se hvata za glavu pošto je prebacio tribinu.

 

Plus treba da me tovare rahmetli Robbie Keane i mrtvi Berba da bi se Middle Class zabavljao. Neka hvala.

Link to comment

Ja uzeo Euro 2016 PES i prilicno se iznenadio jer je u potpunosti drugacije igra od MyClub PES 2016

 

Euro verzija dosta sporija i realnija u mnogim stvarima, dok je ovaj myclub verzija zabavan mod ali malo vuce na arkadno.

Link to comment

FIFA 16 je igrica koja mi je uvjerljivo najvise zivaca pojela, a CM/FM pikam 20 godina. Sto je najgore, ni nakon 4 razbijena dzojstika, pokusaja da sakom probijem 4.zid kako bih Wilsherea naucio da finisira sa peterca i izmisljanja najogavnijih psovki sisama koje koriste sve moguce varke da izbjegnu poraz ne odustajem od onlajn-igranja. :isuse:

Link to comment

Nisam dugo igrao taj tip igara, ali čime da se pozabavim radije: Elite Dangerous ili X3 (pa da se vratim malo unazad, recimo od Terran Conflicta)? 

Preferiram single player, pošto igram tako neredovno da je bilo kakav multiplayer za mene nebuloza. Recimo da su mi bitniji priča/sloboda/kompleksnost juniversa od grafike i drugih kendija.

 

 

Edit: BTW, na Steamu je trenutno Elite Dangerous zbog popusta nekih 16€.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...