Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Y21mKxt.jpg

 

eto, svega 85 pogibija nakon sto sam konacno presao s pilotom ^_^ naravno, statistika bi trebalo da je jos gora s obzirom da je ovo bio prvi put da sam uopste stigao na peti sprat, a kamoli stigao do zadnjeg bossa. kako to obicno biva, svetski me je usralo: najpre sam nasao kutiju pomocu koje sam se nakrao kljuceva i ostalih predmeta i tako sacuvao pare za kasnije spratove, dobio dva heart containera kad sam porazio bossove na prva dva sprata bez pretrpljene stete, a na trecem spratu sam se domogao brutalne kombinacije, sniper rifle + muscle relaxant. kako sam usput naleteo i na skrinju za povecavanje demidza™, prakticno sam svakog neprijatelja resavao jednim metkom, te je jedini problem bio moguci nedostatak municije. tu sam na par minuta bio ozbiljno zabrinut, a onda sam nasao hexagun i to je bilo to.

 

naravno, na kraju se ispostavilo da to uopste nije true ending i da cu morati da sklopim neki bullet that can kill the past da bih stvarno mogao da kazem da sam presao gungeon. vidimo se za nekoliko meseci!!!

Link to comment

I dvojka je odlicna.

 

edit: grafika na kecu cak i iz danasnje perspektive deluje skroz ok

 

 

 

 

Mozda bih mogao ponovo da je predjem. Fenomenalna igra al je ne pamtim ko previse tesku. Secam se samo da me je misija u crkvi mucila.

Edited by katamaran
Link to comment

Jedinica ima dosta bolju pricu. Kod dvojke sam stalno imao osecaj da nesto fali. Dobro si me podsetio da to predjem ponovo, proslo je 10+ godina, kako sam igrao prvi deo.

Link to comment

Meni nije problem trka bila, koliko me je nerviralo kad uvece moram da dovezem auto potpuno neostecen. Za trku se secam da si mogao jednom od auta da probusis gumu, to vece u garazi i tako sprecis onog najbrzeg lika da povede.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...