Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Sramim se priznati da mi je već dosadio ovaj format Telltale avantura. Preigrao prvu epizodu novog zombi izdanja pod naslovom TWD: Toni Adams's katana waifu, kao i da nisam. Više sam mislio o tome zašto Michonne odjednom nosi mačetu umesto katane (strip odavno batalio pa ne znam) nego o iluzornim izborima. Kliknite ovde da se desi X, ili kliknite ovde da se takođe desi X ali sa dve rečenice viška.

 

Kad već žvanjkam, moram da primetim da su pisci odlučili da jedinoj kul ženskoj figuri u TWD svetu uprte bagaž mrtve dece, po kojoj sad liči na otprilike 70% ostalih likova :isuse: U stripu smo videli da je pre zombikalipse imala samo nekog dečka i njegovog druga, kojima je čim su se zarazili amputirala ruke i vilice i dalje ih vodila sa sobom na lancu (like a boss!) Serija je tome dodala neko sranje sa mrtvom bebom, ajde OK, koga briga. Ali igra sad dodaje još dve mrtve devojčice od po 7-10 godina, i to kao centralnu temu njenog tzv. character tzv. development :yawn2: Jeste donekle zabavno gledati Michonne kako halucinira i razgovara sa nepostojećom decom dok se svi oko nje čude, ali brzo dosadi. Zar baš mora opet "mummy whydya leave me" tematika? Ne može ništa drugo? Dosadan je koncept lone wolf crnkinje sa katanom, ajde da je pretvorimo u uplakanu majku?

Link to comment

dok cekam da izbace patch za raspali xcom 2, trosim sate dane na king's bounty: dark side. nije da mi mnogo smeta, s obzirom da se radi o dosta doradjenijem uratku od bagovitog warriors of the north. u prvom redu, pocinjanje s dark jedinicama je beskonacno zanimljivije od jos jednog prelaska s paladinima & ekipom, pogotovo sto u prethodnim kb igrama nijednom nisam osetio potrebu da predjem na tamnu stranu™ zbog gomile tesko zaradjenih itema koji su me terali u pravcu dobra. to na stranu, nisam ocekivao da cu biti bas ovoliko zao :D cak sam poceo i da oklevam u preskakanju dijaloga, cisto da vidim kakve skarednosti se spremam da pocinim nad sledecim jadnicima koji mi stanu na put.

 

steta sto sam istrosio sve kb igre, potezne strategije su retko bile ovako zabavne.

Link to comment

Calavera, oblačiš li crninu kad ti pogine neko iz XCOM ekipe? :D

 

ti me kanda drzis za nekakvu zenu <_< ja samo potegnem casicu viskija za cetrdesetodnevni pomen i vise nikad ne mislim o tome.

 

jesi probao ovu dvojku, valja li cemu?

Link to comment

uzasno mi ide na kurac ovaj smarac.

Koji? Okacio sam zbog Konana. Pjudipaj mi je krajnje nezanimljiv al postujem sto se obogatio na inventivan nacin.

Edited by katamaran
Link to comment

ti me kanda drzis za nekakvu zenu <_< ja samo potegnem casicu viskija za cetrdesetodnevni pomen i vise nikad ne mislim o tome.

 

jesi probao ovu dvojku, valja li cemu?

Kako li sam zaključio da igraš već XCOM 2 da mi je znati :huh:

 

Elem, iman jedno desetak sati igre... izgiboše mi vojnici ko pilići a toliko sam vremena proveo praveći svakog od njih da sam na pauzi od igre dok me ne prođe žalost

 

Super je. Prava potezna a još sad takva da nikad i nigde nisi siguran. Polu zaklon nije zaklon a ako te navataju na otvorenom - piši propalo odmah!

 

Prilično teška na regularnom nivou tako da hard čeka one najnajprekaljenije...

Link to comment

Od kada je novi komp stigao, odspavah 4 sata ukupno. :isuse:

Instaliraj, probaj, pecovanje i tako u krug.

Sada treba odabrati od cega krenuti, ili igrati na smenu. Vec sam uspeo 5 igara da instaliram(Witcher 2, Pillars of Eternity, Blood and Gold Caribbean, Skyrim i Brutal Legend). :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...