Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Pre neki dan u cugu kompletirao Metro 2033, Last Light & sve DLCove.

 

Odlicna igra, pogotovu je Last Light dobar za sve koji su citali prve dve knjige zato sto je baziran na trecoj knjizi Metro 2035 koja je prevedena samo na poljski i madjarski. Jako mi se svideo "moralni" sistem gde ima dosta sivih odluka i postupaka koji donose nevidljive moralne poene, za razliku od vecina igara u kojima se ponasas ili kao dobrica i moralni uzor ili kao najvece djubre na planeti.

 

Prvi deo presao na nightmare mode i survival i uprkos tome sam imao samo jedan deo koji sam morao vise puta da ponavljam, dok sam za last light pojacao pa sam stavio nightmare i rendzer mode zbog full immersion-a. Elem u tom modu nema nisana, HUD, ikonica koje daju hint sta mozes da povuces/pokupis/aktiviras, razlikovanja oruzija i ne vidis tacan broj preostalih metaka tako lako. Takodje nekoliko metaka ili par udaraca i vec si mrtav i generalno protivnici se inteligentnije ponasaju. Doduse i borbe su drugacije jer i sami protivnici lakse ginu od metka. Razlika je jos i sto u Last Light ima i boss fights pa sam jednom zaista morao da prebacim na prave metke i nadam se najboljem.

 

Sto se DLC tice utisci su polovicni. pola je uradjeno onako skroz lenjo i ofrlje tipa, evo ti tower pa ti pucaj i zezi po protivnicima ili evo arena pa vezbaj ili jos gore udji u muzej pa gledaj 3d modele.

 

Doduse ima i dobrih npr onaj u kom si rendzer koji izlazi na povrsinu da skuplja stvari je daleko najbolji, a ni dodatne price sa paucima, Pavelom, Anom i Khanom nisu za baciti. Uz to ima i deo sa Naci mitraljezcom i commie snajperom ali te misije vise deluju kao neki arcade mode za aparate.

 

E da i igrao sam na PS4 bez vrtoglavice  :fantom:

Link to comment

Pre neki dan u cugu kompletirao Metro 2033, Last Light & sve DLCove.

 

Odlicna igra, pogotovu je Last Light dobar za sve koji su citali prve dve knjige zato sto je baziran na trecoj knjizi Metro 2035 koja je prevedena samo na poljski i madjarski. Jako mi se svideo "moralni" sistem gde ima dosta sivih odluka i postupaka koji donose nevidljive moralne poene, za razliku od vecina igara u kojima se ponasas ili kao dobrica i moralni uzor ili kao najvece djubre na planeti.

 

argh... nisam ni znao za ovo. upravo proveravam po sajtovima. za sada nigde ni engleski.

mada, ako se nadovezuje na kraj igre Last Lght pitanje je može li se uopšte čitati bez da se prethodno pređe igra. što ja neću da uradim, zbog mučnine. :lolol::cry:

Link to comment

argh... nisam ni znao za ovo. upravo proveravam po sajtovima. za sada nigde ni engleski.

mada, ako se nadovezuje na kraj igre Last Lght pitanje je može li se uopšte čitati bez da se prethodno pređe igra. što ja neću da uradim, zbog mučnine. :lolol::cry:

 

Ne nadovezuje se. Prvi deo igre je po 2033, za drugu knjigu 2034 nema igre i nema ni najave da ce je biti a Last Light je uradjen po 2035 tj ista prica je u 2035 i u Last Light jedino sto je u knjizi produbljeno naravno. 

Link to comment

Ne nadovezuje se. Prvi deo igre je po 2033, za drugu knjigu 2034 nema igre i nema ni najave da ce je biti a Last Light je uradjen po 2035 tj ista prica je u 2035 i u Last Light jedino sto je u knjizi produbljeno naravno. 

 

knjiga je bolja :fantom:

Link to comment

Игра ваљда већ пар дана, ја сам јуче гледао мало, само нисам 100% сигуран да ли њега или неког другог. Како год, канал му је био први са највише вјуова, ваљда је играо. :unsure:

 

Edit: на Твичу.

Edited by Прслин
Link to comment

LIRIK mož da igra Soliter i to ima da bude u prvih top 5 trenutno igranih igara! :D

 

Svaka mu čast, malo sam ga izučavao™, simpatično igra igrice i pri tom ima taj neki simpa glas gde preterano psovanje uopšte ne smeta već "leži" ko dupe na nošu. Dobra mu je čak i ekipa sa kojom igra - Giantwaffle i Shortyguy ili tako nešto...

Link to comment

LIRIK mož da igra Soliter i to ima da bude u prvih top 5 trenutno igranih igara! :D

 

Svaka mu čast, malo sam ga izučavao™, simpatično igra igrice i pri tom ima taj neki simpa glas gde preterano psovanje uopšte ne smeta već "leži" ko dupe na nošu. Dobra mu je čak i ekipa sa kojom igra - Giantwaffle i Shortyguy ili tako nešto...

 

jesi gledao juce kada su igrali pictionary, umro sam od smeha

Link to comment

jesi gledao juce kada su igrali pictionary, umro sam od smeha

 

pa nisam, uhvatio sam kad su igrali Mario cart pa me to nije nešto interesovalo pa sam gledao ove neke druge što pratim...

meni super bilo da ga gledam kad je igrao American Truck i The Divison Closed Beta - to sam baš ispratio.

 

FarCry Primal mi je ok al se baš oseti hajp a meni po svemu što sam video - meh... :unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...