Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Risen 2 arhiviran. Sasvim pristojan naslov. Nije velelepan kao Gothic 3, no nemam mu sta ni zameriti. Od mene ocena vise, zbog gusarske tematike. ^_^

 

Nisam igrao nijednu Assassin`s Creed igru do sada, te sam resio da to ispravim i instalirao Black Flag. Vrhunska zabava, prelep ambijent. Tek sto sam dosao u posed broda, sada sledi istrazivanje. :piggy:

 

Witcher 2 ocekivano fenomenalan(igrao sam ga malo ranije, koliko je matora graficka kartica dozvoljavala). I ovde sam tek krenuo, Flotsam i okolina se upoznaju trenutno..

 

Instalirao sam gomilu stvari, koje cekaju svoj red; Pillars of Eternity + The White March I i II, Wasteland 2, Skyrim, The Gate of Firmament. Slatke muke. :D

 

Jos se mora i odspavati, plus sto trenutno imam prepisanu terapiju od strane oftalmologa, koju ne postujem previse. :isuse:

 

 

Ma kreni prvo sa Altairom, pa onda Eziom, mnogo je bolja priča. Meni su svi ovi nastavci posle završetka glavne priče meh. 

Link to comment

Poruka primljena. :)  Karibi su mi privukli paznju, dok sam citao sture komentare opisa svih igara serijala. Cim predjem Black Flag, ispostovacu tvoju preporuku.

Vidim da izbacuju delove, kao na traci; tesko je tu naci nesto novo.

Link to comment

Nakon sto predjes BF, verujem da ce ti posle jedino nece smetati II i Brotherhood.Ovo ostalo je sve klasa ispod, najvise raznovrsnosti su uneli u drugom delu.Prvi moze posle nekog vremena prvo da smori.Sve delove sam do III presao u kratkom roku nakon sto je igra izasla i posle sam pravio neku malo vecu pauzu, pa tek prosle godine presao prvo III, pa onda BF.U medjuvremenu sam presao Liberation, i trebalo bih uskoro Rogue.Ova poslednja dva ne mogu da pokrenem, za to ce mi trebati novi komp.Odlicna vest sto nece da bude nastavka ove godine.Ne znam stvarno koliko ce ti se igrati prvi deo sa Altairom kada predjes BF.

Link to comment

Risen 2 arhiviran. Sasvim pristojan naslov. Nije velelepan kao Gothic 3, no nemam mu sta ni zameriti. Od mene ocena vise, zbog gusarske tematike. ^_^

 

Nisam igrao nijednu Assassin`s Creed igru do sada, te sam resio da to ispravim i instalirao Black Flag. Vrhunska zabava, prelep ambijent. Tek sto sam dosao u posed broda, sada sledi istrazivanje. :piggy:

 

 

Risen 2 sam gledao na Ginx-u gde su ga sahranili od pljuvanja. Izgleda interesantno al nisu mogli da pređu preko loše optimizacije i generalno katastrofalne konverzije sa konzole na PC.

 

AC II je najbolji iz serijala i preporučujem ti da, kad već počinješ tu franšizu, počneš od tog dela.

 

gledao sam lirika kako igra the guest dok nije rageovao zato sto se pogubio u lavirintu. skinuo sam i odigrao malo, deluje zanimljivo, mada moze mnogo da frustrira ako se zapne kod nekih situacija.

 

:D prvi put da sam se zapitao dal ovako izgleda osećaj klaustofobičnosti... gledao i ja.

Pre toga je igrao kečere, to je bilo extra zabavno za gledati pogotovu kako dobija u poslednjem trenutku lika koji ga je prvi otresao :lolol:

Link to comment

Nisam mislio na grafiku, nego na sadrzaj tacnije na njegovu raznovrsnost.A to je jedan od najjacih aduta u BF, da sam imao vremena gledao bih igru da predjem koliko mi dozvoljava piratska verzija, toliko te uvuce sama atmosfera.Kada sam igrao keca nisam imao velika ocekivanja, ali nakon dvojke su ona porasla zato sto su uneli u samu igru nekoliko inovacija i nije bila repetatvna kao kec.Brothrrhood malo slabiji od dvojke i tu dolazi do nedostatka pravih ideja gde nema puno prostora za samo unapredjenje igre i samo saljes malo izmenjen(ali u sustini isti) recept koji je prosao i prolazi kod publike.BF mi je odmah iza dvojke, dosta mi se vise tu svidja glavni lik i njegov razvoj tokom cele price.Moze naravno i bolje od toga, licno najomiljeniji glavni lik u celom serijalu.Zanimljiv mi je i ovaj iz BF, ali Ecio mi je dosta ozbiljniji lik.

Link to comment

Aha. Zahvaljujem na detaljnom pojasnjenju. :)

Nista. Da bih smanjio repetitivnost, ici ce jedan Assassin`s Creed naslov, a onda nesto drugo(neki klasican RPG, naravno :D ).

Link to comment

Nisam mislio na grafiku, nego na sadrzaj tacnije na njegovu raznovrsnost.A to je jedan od najjacih aduta u BF, da sam imao vremena gledao bih igru da predjem koliko mi dozvoljava piratska verzija, toliko te uvuce sama atmosfera.Kada sam igrao keca nisam imao velika ocekivanja, ali nakon dvojke su ona porasla zato sto su uneli u samu igru nekoliko inovacija i nije bila repetatvna kao kec.Brothrrhood malo slabiji od dvojke i tu dolazi do nedostatka pravih ideja gde nema puno prostora za samo unapredjenje igre i samo saljes malo izmenjen(ali u sustini isti) recept koji je prosao i prolazi kod publike.BF mi je odmah iza dvojke, dosta mi se vise tu svidja glavni lik i njegov razvoj tokom cele price.Moze naravno i bolje od toga, licno najomiljeniji glavni lik u celom serijalu.Zanimljiv mi je i ovaj iz BF, ali Ecio mi je dosta ozbiljniji lik.

 

Ko ja da sam pisao :wub: Inače prva figurina koju sam poželeo da imam negde blizu računara je figurica Enzia, u što detaljnijoj izvedbi

 

BF je osveženje za sve koji su se nakon AC II opasno zapalili na igru... mada sam ja digao ruke od te mamipare ložačke :dry:

Link to comment

Дочеках јутро у Бладборну.

 

Једна од најбољих игара које сам играо у животу.

 

Много је лакша од Дарк Соулс, највише јер нема казне за умирање осим губљења поена освојених од прошле смрти, а и то углавном може да се врати уз мало среће и труда.

 

Ванредност као таква. Иде на полицу, не на купујемпродајем, а сигуран сам да ћу јој се враћати.

 

10/10.

Link to comment

Grim Dawn je veoma dobra hack and slash igra; bar to zakljucih nakon jednog odradjenog questa i odabranog skill tree razvoja.

Apocalyptic fantasy srece Titan Quest, bi bio najkraci opis(sto i nije cudno, jer je deo tima Titan Questa radio na ovom naslovu).

Dobro za razbibrigu, kada se ne zeli razmisljati/citati previse.

Link to comment

ja nisam imao pojma da sam skinuo verziju mass effecta 3 sa svim dlcovima vec ugradjenim u glavninu™. realno, vise bi mi se svidelo da igram bez njih, i to iz najmanje 2 razloga:

 

1) igra ne daje nikakvo upozorenje sta je dlc misija a sta nije. meni se evo vec drugi put desava da uletim u misiju s namerom da potrosim slobodnih pola sata, kad odjednom provalim da se radi o dlcu i ostanem zarobljen tu sledecih par sati bez mogucnosti da se vratim u osnovni deo igre. ovo ubija ritam za sve pare, i nimalo mi se ne svidja.

 

2) dlcovi nude jos gomilu mogucnosti za dodatne experience poene, do te mere da sam vec vidljivo prejak kad se konacno vratim na osnovni deo igre. u ovom trenutku sam nabudzio sve moci koje sam hteo, te sam prisiljen da trosim experience poene na beskorisne mamipare tipa sabotage. pretpostavljam da je i bez dlcova to eventualni ishod, ali ovako postajem nepobedivi tenk i pre polovine igre, sto je malo bezveze.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...