Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Moduj Skajrim pod obavezno, igra je kurton "out of the box".

 

Nije, lepa je i vanila vezija, ali, treba modovati, obavezno, tek tada zasija punim sjajem.

 

Evo modova koje sam ja koristio. Doduše, birao sam samo one koji su lore frindly.

Link to comment

Jbmliga, nisam imao neke probleme sa followerima.

 

Mod 3DNPC je super, ima super likova i baš dobrih quest-ova.

 

Mislim da sam odigrao sve što ima da se igra, još jedino da ubacim neki novi quest mod.

 

Ali, dosta je Skajrima, igrao sam ga dva puta, vrlo temeljno.

 

Nekako se ne usudjujem da opet igram Morrowind. To mi je najomiljenija igra ikad, proveo sam neke baš intenzivne i lepe trenutke igrajući je. Sad se plašim da se ne razočaram. Sem toga, kao i svi, navikao sam se na ove pojednostavljene igre. Morrowind zahteva malo ozbiljniji pristup. A i navikao sa na bolju grafiku, jbg. Lenjivac.

 

Možda opalim jedan Neverwinter nights 2.

Link to comment

Ulenjio sam se. :isuse:

Nemam zivaca danas, za ovo rucno instaliranje modova. Ostavicu za sutra ili mozda probam obicnu verziju sa ekspanzijama i poboljsanim teksturama, a ovo drugo ostavim za kasnije. -_-

Link to comment

Od svih mogućih stvari, ja prvo uzeh Risen 2 da igram, hihihi. Doduše, bolje je da prvo odigram neki od manje kvalitetnih naslova; Witcher 2 bi postavio previsoke standarde, te bi mi kasnije sve bilo dosadno.

Imam problema sa startovanjem par novijih igara(Dragon Age Inquisition, Wasteland 2...). Još uvek nisam našao rešenje, možda mi treba drugi OS, tja.

Link to comment

Пи-си мастер рејс, што би рекао Уини. :sleep:

 

Бладборн... Ух. Мучим се са првим босом, већ пет-шест пута ме одвалио. Једном сам га умало убио, али како видим неће се то поновити. Цео левел сам очистио, нашао речице, пролазим кроз енписијеве као да је спид ран, можда ми је 20 секунди потребно од старта до боса, али њему не могу ништа. :isuse:

Link to comment

Пи-си мастер рејс, што би рекао Уини. :sleep:

 

Бладборн... Ух. Мучим се са првим босом, већ пет-шест пута ме одвалио. Једном сам га умало убио, али како видим неће се то поновити. Цео левел сам очистио, нашао речице, пролазим кроз енписијеве као да је спид ран, можда ми је 20 секунди потребно од старта до боса, али њему не могу ништа. :isuse:

 

Zaista toliko zajebano kao sto kazu? jedna poznanik odradio sve trofeje u igri pa sa mse merkao da ga matchujem, ali nesto vise nisam siguran.

Link to comment

Није тешка, него ја не знам да играм. :lol:

 

Ниједном нисам погинуо без да сам погрешио. Још лепше, сваки пут сам знао и шта сам погрешио. Захтева концентрацију, али немам још онај осећај из Дарк Соулса да је немогуће некога победити. Father Gascoigne је намерно тако надрукан. Дрипци су једног од најтежих босова ставили на почетак, чисто да одувају нубаре као што сам ја. Али, не одустајем јер ми се много свиђа.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...