Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

igrao sam originalni Plague Inc na Androidu pre par godina.

odlicna igra.

jedino sto je bila neoptimizovana pa je satirala bateriju.

sad ovo kad si okacio zagolicalo me da probam ponovo.

Link to comment

ovaj interaktivni strip na pocetku mass effecta 3 je fina ideja za nas koji smo zagubili sejvove iz prethodnih igara, ali morao sam da ga restartujem cetiri puta usled slucajnog biranja pogresne opcije :( smotan sam, ne kazem, ali mogli su da naprave razliku izmedju dugmeta za premotavanje i dugmeta za biranje daljeg toka price. uz to sam primetio da nisu ubacili bas sve izbore iz me2, ali bolje i ovo nego nista.

 

odigrao sam ovu pocetnu misiju i nesto malo na marsu, gameplay deluje jos udobniji nego u me2. dali su mi nekog bifkejka™ po imenu james, mladac deluje kao toliki smarac da ocekujem da vrlo brzo junacki skvikne™ i tako posluzi kao dodatna motivacija za shepardovo sjebavanje reapera. vini, ne spojlerisi, to ja samo malo razmisljam naglas -_-

Link to comment

Super je ME3, upravo završavam. Odigrao sam i 1 i 2 sa svim mogućim DLC-ovima i spasao sve companion-e. U trećem delu onda ima dosta zabave, mnogo su gotivni likovi, Garus, Liara, Tali, Mordin i svi ostali. Igrao sam i pre, ali sad sam pokušao da iscedim i poslednju kap igranluka.

Link to comment

Sorry Calavera, Vega će te pratiti dok samog kraja igre - uopšte nemaš opciju da ga se otarasiš. Naravno da je neviđeni smarač, a ako ti ga nije dosta postoji i neki dugometražni animirani film koji se njim bavi. Nudi odgovor na pitanje šta je radio James Vega dok je Shepard spasavao svet u ME2 (asked no one ever).

 

Imaš i beskrajne, ali beskrajne lajne bromance dijaloga između njega i gej pilota dole u cargo bay. Klikneš na jednog od njih, a oni te ignorišu i dovikuju se međusobno preko celog hangara. Pilot takođe ima tužnu priču o mužu koji mu je usred Reaper invazije poslao poruku tipa "nađi mi zamenu što pre, ne daj da ti sreću kvari moja tragična smrt, sećaj me se kao OH GAWD DA PAIN DA HORROR ARGLBARGL!" Sve je, dakle, vrlo životno i smisleno napisano. Čitav univerzum Malih Perica. 

 

BTW, ako ti gej pilot pred kraj igre zagine zato što nisi hteo da ga dovoljno često slušaš kako cmizdri, tvoji squad mates ispuštaju presmešne wangst zvuke:

 

Link to comment

Pa, dobro, nisu svi super zabavni. Meni je onaj Thane iz drugog dela bio skroz bezveze a bili su se baš potrudili oko njega. Ni drugima se nije svideo pa su ga ugasili u trećem delu. No, neki kompanioni su baš super, zabavni i životni. 

Naravno, nisam ni očekivao nekakve preduboke psihološke uvide i krucijalna egzistencijalna pitanja. Za to imam džepna izdanja Kanta, Hegela i Šešelja. Ovo je samo dobra zabava, kao Indijana Džouns.

A, svideo mi se i pucački gejmplej. Doduše, nisam neki veliki poznavalac pucačkih igrica. Ova je, valjda, laka. Igrao sam kao soldier(ka) pa sam se brzo nabudžio do te mere da sam bez cimanja igrao na hardcore levelu. Nisam probao insanity.

Link to comment

Ne diraj mi neizlečivo bolesnog drella :mad: Thane Krios je jedan od najkul likova u tim glupavim igrama. Such emo :cry: very drama  :cry:

 

Sećam se horde neutešnih fangirls na Bioware forumima kad su ga u ME3 naterali da onako patetično zglajzne u cutscene dok Shepard stoji pored i gleda...

 

KL16.jpg

 

Između ME2 i ME3 su bile razne "cure for Thane" kampanje, ali njih sam propustio :(

 

 

 

Link to comment

Što bre, pa nisu nikakvi spoileri? :unsure:

 

To da Thane umire od neke misteriozne bolesti se zna od prethodne igre, mislim da ti kaže čim ga upoznaš. U onom kadru gore je samo idiotski skriptovan poraz, ne ubije ga to.

 

Kad sam već kod toga, navikavaj se na skriptovane rasplete konflikta pošto ih u trećoj igri ima za sve pare :isuse: Npr. taj glavni operativac Cerberusa, Kai Leng, zamišljen je da bude praktično nepobediv i svaki cutscene ga tako tretira... što je užasno glupo ako ste ga pre pet sekundi razvaljivali bez problema. Kreće cutscene i on odjednom stoji superiorno, Shepardove kolege leže negde razbacane, a i on stoji kao kreten i gleda dok ovaj nešto tutumrači...

 

Generalno nemam problem da se bitni delovi radnje odvijaju kao cutscenes, ali užasno je iritantno kad nisu uklopljeni sa dešavanjima u samoj igri.

Link to comment

Najbolji deo ME3 je žurka. :D 

 

btw. kada dobiješ misiju gde ćeš upoznati mnogo Salarijanaca, obavezno vodi Liaru (ja sam vodio i Garusa). Ima jedan dobar štos tokom misije. :D

 

spoiler

 

 

 

 

U jednom momentu ono čudovište pobegne i krene da pravi lom na šta Garus/Tali kreću da zezaju Liaru: Here comes the future Shadow Broker  :lol:

 

 

Link to comment

Ja iz godine u godinu odlazem trojku, imam sejv na xp-u(trenutno sam na sedmici) i posle cu da prelazim DLC-eve za dvojku pre nego sto krenem sa trojkom.Nisam bas ni trenutno spreman da posvetim toliko vremena trojci, pre bih skidao krace igre sa liste a imam ih podosta.Ne mogu ni da se setim ko mi je sve poginuo, ono sto znam da su su mi svi gotivni likovi preziveli tako da mi uopste nije bilo krivo za one koji su stradali.Siguran sam da su preziveli Miranda, Garrus, Samara i Jacob.Sumnjam da mi je neko od sledecih poginuo:Jack, Ashley, Tali, Urdnot i Mordin.

Link to comment

Risen 2 arhiviran. Sasvim pristojan naslov. Nije velelepan kao Gothic 3, no nemam mu sta ni zameriti. Od mene ocena vise, zbog gusarske tematike. ^_^

 

Nisam igrao nijednu Assassin`s Creed igru do sada, te sam resio da to ispravim i instalirao Black Flag. Vrhunska zabava, prelep ambijent. Tek sto sam dosao u posed broda, sada sledi istrazivanje. :piggy:

 

Witcher 2 ocekivano fenomenalan(igrao sam ga malo ranije, koliko je matora graficka kartica dozvoljavala). I ovde sam tek krenuo, Flotsam i okolina se upoznaju trenutno..

 

Instalirao sam gomilu stvari, koje cekaju svoj red; Pillars of Eternity + The White March I i II, Wasteland 2, Skyrim, The Gate of Firmament. Slatke muke. :D

 

Jos se mora i odspavati, plus sto trenutno imam prepisanu terapiju od strane oftalmologa, koju ne postujem previse. :isuse:

Link to comment

gledao sam lirika kako igra the guest dok nije rageovao zato sto se pogubio u lavirintu. skinuo sam i odigrao malo, deluje zanimljivo, mada moze mnogo da frustrira ako se zapne kod nekih situacija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...