Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Пи-си мастер рејс, што би рекао Уини. :sleep:

 

... hipsterski ironično -_-

 

Star sam i umoran, jedva imam volje i snage i vremena da bilo šta na bilo čemu odigram, a kamoli da razmišljam o tome šta bi bio optimalan izbor hardvera i softvera :yawn2:

 

Ali dobro, evo, ajde malo:

 

 

5040814+_c0ae0ab61e1fc4f5ea7eeb2b789f1b6

uq0FbYL.png

id0FAbdZKErW0.jpg

_wallpaper__pc_master_race_by_the_dark_c

gabe-newell-art-Game-of-Thrones-974111.j

 

I jedna alternativna samo za tebe, da se malo osetiš superiornim:

aPmqfUC.png

 

 

Link to comment

Док гуглујеш сличице, ја слотерујем прејове™. :sleep:

 

Други бос пао у првом покушају. Први је изгледа стварно био озбиљно нерфован.

Link to comment

Лапсус, хтео сам да кажем да сам ја (па и сваки други играч) за првог боса нерфован.

 

Играч је хантер и иде у заражени град да лови лудаке и демоне. Први бос је такође хантер који је полудео и постао демон. Исти је стил борбе, само је бос бржи и снажнији. Има нека музичка кутијица која му засмета (мислим да га подсећа на живот пре него што је завршио у том паклу), то купи драгоцене две секунде у три наврата. Ја сам покушавао да га убијем без те кутијице. :blush:

Link to comment

ljubitelji philipa k. dicka bi mogli da cekiraju californium... jednom kad se na trafici pojavi patchovana verzija, jer je ova koju sam ja igrao bukvalno neigriva. ne moze da se sejvuje u toku nivoa, gomila bagova koji sprecavaju progres, covek bi pomislio da nas autori namerno zajebavaju :D kad sam pred kraj treceg nivoa uradio sve sto je trebalo ali i dalje nisam mogao da prodjem nekog simpaticnog cikicu na vratima poslednje sobe koju nisam posetio, batalio sam sve i odgledao kraj na jutjubu.

 

inace, sama igra je skroz simpaticna. gameplay se u sustini svodi na pixel hunting, ali atmosfera je jedinstvena. uz to ne traje dugo, cetiri chaptera koji se prelaze za 2-3 sata.

Edited by Calavera
Link to comment

a kad smo vec kod jedinstvenih igara (dobro, ja sam kod njih <_<), superhot je 1 bas inovativna pucacina. evo kako to izgleda:

 

 

dakle, vreme se krece samo kad i mi, a umire se od jednog metka ili udarca u pleksus. ja sam zavoleo igru vec na nekom od pocetnih nivoa, kad sam pucao nekom liku u srce, pokrenuo vreme™ i video ga kako se saginje po pistolj taman dovoljno da mu metak prozuji iznad dupeta :D svaki nivo je slican kao ovaj gore, u realnom vremenu ne znam da li jedan traje vise od minuta, ali u igri znaju da se protegnu na citavu vecnost. ima tu i neka prica da poveze sve te razlicite scenarije, ali je previse meta za moj ukus i nekako se vidi da su je ubacili samo bi u igri bilo jos necega sem napucavanja. sto se mene tice, glavna mehanika je toliko ingeniozna da se nisu morali ni truditi.

 

2016. je zakon, za nepuna 2 meseca smo videli pregrst zanimljivih indie igara: superhot, californium, the witness, devil daggers, firewatch, pony island... brutalan raspored, ne postizavam™ sve da odigram.

Edited by Calavera
Link to comment

Muka ziva je sto se mora odspavati par sati. :lolol:

Risen 2 i Brutal Legend za pocetak, ostavljam Witcher 2 i 3 za gustiranje. :happy:

Edited by Miljenko
Link to comment
If you’re a fan of Piranha Bytes’ games, Elex is guaranteed to get on your good side. The developers still have 18 months of hard work left before them, but from what we’ve seen so far, Elex may be the best game from Bjorn Pankratz and his team since they released Gothic II.

 

U stvari se očekuje krajem godine.

Edited by Anonymous
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...