Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Igra je sjajno optimizovana i između medium i ultra podešavanja grafike nema mnogo razlike. (bar se ne vide pri rezoluciji 1366x768) 
Vožnja bliža Need for Speed igrama nego GTA IV, priča odlična. Skinuo sam krekovanu verziju, ali, ko je u mogućnosti, ovo vredi kupiti. 

 

Što se zahtevnosti tiče, iznenađujuće je skromna. Kako su najavljivali na početku, da će za igranje GTA V trebati računari koji još nisu izmišljeni, ispalo je dobro :) 

Edited by ackonish
Link to comment

ja sam skinuo ovu od 61 giga i moze se instalirati i na kraju igrati ali je igra na kineskom. moze se promeniti jezik kad udjes u regedit i tamo nesto namestas ali ja nisam mogao da pokrenem regedit. kasnije sam googlovao i vidim da i drugi imaju slican problem.

Link to comment

Moja je 62gb, rg mechanics. Jesus, na Kineskom... Meni je u installu nudio Ruski i Engleski, odabrao sam Engleski, videću šta se dešava kada se instalacija završi, u toku je.

Link to comment

ma imas na engleskom ali onda moras preko ovog social cluba ili sta li je pa ti tu trazi neki code sto ja nisam nasao u downloadu. nego je crack kineski pa ti konvertuje celu igru u kineski.

Link to comment

Moja je 62gb, rg mechanics. Jesus, na Kineskom... Meni je u installu nudio Ruski i Engleski, odabrao sam Engleski, videću šta se dešava kada se instalacija završi, u toku je.

Gde si ovo "kupio"? Ne mogu nigde da nađem tu verziju. Na PM naravno.

Link to comment

Ima neka verzija od 36gb, mada je to verovatno ta što se raspakuje večnost. 

Mislim da treba sačekati neko vreme i skinuti nešto kršteno za nedelju dve. 
 

Edit: nego meni od esencijnog značenja: jel ima LAN opcija?

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...