Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Bogami kod mene je to isto trajalo 40 dana, i ja sam obrnuo, ali ne znam da li bih imao više stomak da ponovo igram, mada je igrica odrađena vrhunski. 

Link to comment

2-2 odlicni mecevi za sada, uopste ceo plej of je igran u pet dobijenih. Unicorns of love, se probili kao autsajderi do velikog finala. Igraju sa jednim od najboljih evropskih timova koji je doziveo potpuno promenu rostera. Jbg overicu rezulat na kraju, pocinje basket.

Link to comment

Ja sam igrao San Andreas i valjda Vice City (jel'se nisam zajebao sa naslovima? ) i oba batalio nakon par dana. Jednostavno nije za mene.

 

Dok sam, na primer, Skyrim opet instalirao sa nekoliko odlicnih modova, Sands of time ga pretvara u vrrrlo zajebanu igru. Preporuka, za one koji imaju nesto jacu masinu.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

2-2 odlicni mecevi za sada, uopste ceo plej of je igran u pet dobijenih. Unicorns of love, se probili kao autsajderi do velikog finala. Igraju sa jednim od najboljih evropskih timova koji je doziveo potpuno promenu rostera. Jbg overicu rezulat na kraju, pocinje basket.

 

Ludilo meč, ali ludilo... Ovaj "novi" fnatic je najjača ekipa likova koji su ikad činili jedan e team, huni i ekipa :Hail:

Link to comment

Jesi igrao?

 

Daj neke utiske ako jesi...

 

Ne stižem na forum jbt, ne znam šta ima novo u svetu i kod nas... :lolol: 

 

Limbo u tehnikoloru. 2D hop-skoč-puc-bež platforma, sa do jaja grafikom i atmosferom...

Igramo svi u kući, na tri kompa :happy:

Link to comment

gledao sam juce negreanua malo. kakav je to car od coveka. pritom me poker vise ni ne interesuje toliko. covek je zaradio oko 50k $ za par sati ;D

 

 

btw, mogao bi neko da otvori temu za twitch i da se tu diskutuje o likovima koje pratimo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...