Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

U, ovo mora da se proba, samo da vidim da li će raditi na mojoj mašini.

 

evo ovako ću ti reći: imam dual core Pentium G860 na 3 ghz i karticu MSI 7770, 1GB, dakle sistem koji je pre tri godine bio low end za igranje i vapije za obnovom.

 

igra mi je na početku podigla reglere na ultra i to radi sa nekih 40-50 fps, pa sam se još bahatio i preko toga i dodao modovane 4K senke, i igra i dalje klizi na 35-40 fps. stvarno je izvanredno optimizovana.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Tri igre koje nemaju apsolutno nikakvih sličnosti :D Uzmi ono što ti se najviše igra - 4X strategiju, survival horror, ili MMO pucačinu.

 

Pritom ti je ova treća samo za konzole, ako se ne varam.

Link to comment

Znam kojih su žanrova igre, volim i Civilizaciju i Bioshock i pucačinu... Imam i konzolu (fala bogu na tome, prvenstveno zbog The Last of Us [emoji173]). Pitam onako iz topa neko da mi kaže, ko je igrao sve tri, a koliko sam skapirala ti nisi igrao ni jednu. Kupiću BE.

Link to comment

Šta da kupim? Beyond Earth, Alien:Isolation ili Destiny? Imam nekoliko dana pauze pa mi treba zabava :)

 

imaš i igrački kompetentan PC i konzolu? dojaja.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Nisam igrala Heavy Rain, ni meni nije stigla u prvi plan, ali sam igrala od istih tvoraca Beyond: Two Souls, a od gomile ljudi sam čula da su slične. Šta ja znam...nekako mi je to kao interaktivni film i ako ga tako shvatiš može da bude zabavno.

Link to comment

:) ma znam da je Sony eksluziva i igrao sam je nego se nismo razumeli... pitao sam dal je Last of Us sličan Heavy Rain naslovu a ne ovako kako je ispalo. Upsut sam hteo i da ti je preopručim što i sad činim.

 

Mnogo je veća zabava nego što se čini, prema izborima i reakcijama koje pravišu u toku igre igra ima 16 ili 17 mogućih krajeva, ne sećam se sad tačnog broja. Dovoljno je "matora" da sad sigurno može vrlo povoljno da se nabavi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...