Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Haićanka, pošto se kvrat grada zove "Little Haiti" :D čega se ja sećam  :isuse:

 

U pravu si, ja se samo sećam da su svi govorili mon umesto man. :D

 

Ovi iz Kurira su jos ludji nego obicno. Kad je bio Rama pisali su o demonskom planu Rame na stiklama a sad ih je GTA za srce ujeo

 

BOLESNI UMOVI GLOBALNI NAPAD NA SRBE: Prozivaju nas u najpoznatijoj svetskoj igrici GTA!

 

 

Tamo niko nije igrao GTA 4?  ^_^

Link to comment

Ovaj reboot Persijskog princa uz 2008. je 1 prilicno zabavan uradak, meni negde u rangu s prethodnom trilogijom. Zanimljiv sistem checkpointa u vidu love interesta Elike (koja vas hvata za ruku cim zglajznete u provaliju kod loseg skoka i vraca na sigurno) i pojednostavljene kontrole stvaraju prilicno brz gameplay koji je zaista zabavan jednom kad udjete u ritam. Avaj, kontrole su za moj ukus ipak PREVISE osiromasene, dok su protivnici em malobrojni, em previse jednolicni. Prica za sada izgleda na slicnom nivou kao i u prethodnicima, nista epohalno ali pitko i mestimice zabavno. Naravno, prelepa grafika je glavni razlog da se ovo isproba, a u mom slucaju i zavrsi s obzirom da ne traje dugo.

Edited by Calavera
Link to comment

posle tri godine pauze pre mesec dana reinstalirao WoT, i nakon dosta proucavanja tech-tree-a odlucio da levelujem Francusku light liniju, jerbo njih 2011-te nije bilo, a brzi i okretni tenkovi odgovaraju mom stilu igre. Posle dosta muke stigao do AMX38 - krsh najgori, top speed = 25 km/h ... ajde rekoh, bice lakse kad pazarim AMX40, on je duplo brzi ... bar na papiru - pise top speed 50 km/h (???) Kad ga odvezem sa neke litice u provaliju ako je dovoljno visoka mozda i razvije tu brzinu, ali definitivno nije brzi od prethodnika ... izguglam "why is my amx40 so slow" da vidim da nisam nesto uradio pogresno, reko, mozda top tezak, ili municija ... da montiram neki laksi ako treba ... dobio odgovor:

 

amx40.jpg

Znaci cist false advertising ... ali sta da se radi, vreme ne mogu da vratim (a ni in-game currency investiran u vozila) ... nastavim da grindam i dalje i nakon par (hekto)litara prolivenog znoja danas kupio tier-5 ELC AMX ... brz ko munja u odnosu na prethodna dva, ali, avaj ... kupola nije rotirajuca (a to nigde ne pise) tako da je skroz beskorisan za nacin na koji ja igram ... Imam neki osecaj da su igru pravili Englezi i Francusku liniju ubacili cisto kao zajebanciju ... ne znam dal svaki Francuski tenk ima neku skrivenu falinku ili sam samo ja ubo najgrdja tri ...

Link to comment

posle tri godine pauze pre mesec dana reinstalirao WoT, i nakon dosta proucavanja tech-tree-a odlucio da levelujem Francusku light liniju, jerbo njih 2011-te nije bilo, a brzi i okretni tenkovi odgovaraju mom stilu igre. Posle dosta muke stigao do AMX38 - krsh najgori, top speed = 25 km/h ... ajde rekoh, bice lakse kad pazarim AMX40, on je duplo brzi ... bar na papiru - pise top speed 50 km/h (???) Kad ga odvezem sa neke litice u provaliju ako je dovoljno visoka mozda i razvije tu brzinu, ali definitivno nije brzi od prethodnika ... izguglam "why is my amx40 so slow" da vidim da nisam nesto uradio pogresno, reko, mozda top tezak, ili municija ... da montiram neki laksi ako treba ... dobio odgovor:

 

amx40.jpg

Znaci cist false advertising ... ali sta da se radi, vreme ne mogu da vratim (a ni in-game currency investiran u vozila) ... nastavim da grindam i dalje i nakon par (hekto)litara prolivenog znoja danas kupio tier-5 ELC AMX ... brz ko munja u odnosu na prethodna dva, ali, avaj ... kupola nije rotirajuca (a to nigde ne pise) tako da je skroz beskorisan za nacin na koji ja igram ... Imam neki osecaj da su igru pravili Englezi i Francusku liniju ubacili cisto kao zajebanciju ... ne znam dal svaki Francuski tenk ima neku skrivenu falinku ili sam samo ja ubo najgrdja tri ...

bolje da si krenuo na američke light-ove chaffee -> t37 -> bulldog, brži su, okretniji, bolje pogađaju iz pokreta i imaju američku, znači najbolju u igri, depresiju (spuštanje cevi) topa

- sa druge strane na kraju balade kod francuza čeka možda i najzabavniji tenk u igri batmobil :)

Link to comment

razmisljao sam o amerima, ali im je average penetration na tier 4 i 5 jako mali, pa sam se odlucio za zabare.

Uporedo levelujem i ruski T-34, to trebalo bi da bude konkurentnije vozilo

Link to comment

Вама, бре. Емотикони ме убише, све их куцам пошто се не виде на таблету. Срећом, моја врхунска концентрација ми омогућава да не грешим. :jeskurac:

 

Ипак сам морао да искључим на неко краће време зарад обезбеђивања калорија неопходних да прегурам ноћ пред екраном. Игра стварно делује одлично, од Ејџ оф Конан ме није неки RPG овако обрадовао у првих сат-два. Само да не буде исто и после тога :isuse:

 

Глума није нешто, дијалози су углавном очекивани као и ликови који их изговарају иако неки епизодисти обећавају, али је прича кренула шамарима и директима од самог почетка и то је освежавајућа промена у односу на уобичајена гриндовања која служе да упознају играча са командама. Графика је местимично ванредна, а углавном добра (на компу, чујем, откида). Волим кичерицу када је шорка, да прште електрике и разни елементали, па играм мејџом и баш је лепо и шарено. :)

 

Потврђиваћу утиске надаље, можда бих нешто написао и о причи али не знам шта да куцам за спојлер. :Jova:

Link to comment

Chaffee, radost svakog artiljerca, sem kad ti upadne u bazu. 

 

Au jbmti, trenutno čuče taj Dragon Age, Far Cry 4, a ja čeprkam po ovom Shadow of Mordor, ne zna čovjek gdje bi prije udario. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...