Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

imamo dosta dobrih dota igraca. samo ekipu jos nisu sastavili. po ratinzima bih rekao da smo u top 10 ako ne i bolji.

 

 

danska, svedska, ukrajina, nemacka, rusija, rumunija...mozda mi posle

 

nije dovoljno dobro. uvek se tako vrtimo, niko da iskoci. u counteru nikada nista nismo napravili.

Link to comment

Za sve vas što se pržite na gta, ako niste znali: na steamu budu relativno često akcije gde se COMPLETE gta izdanja (gta lll, gta vice city, gta IV, gta IV episodes from liberty city i gta san adreas) mogu uzeti za 5,95e. Živa istina, ja uzeo 12...

 

+ 1

 

Ja za 10 eur za neku Novu godinu, mislim za novu 2012.

Link to comment

Meni je GTA serijal jedina igrica koju mogu da igram dok mi oci ne ispadnu. Pojacavanje kompa mi je sva 3 puta bilo vezano za izlazak nove verzije igrice, sada cekam GTA V da bih uzeo novu graficku i ram. 

 

Ja sam kreten koji svaku igricu iz serijala odradi 100% kompletno. Treba truda i cimanja, bez cheatova, ali je na kraju milina :) Uvek prvo odradim sve glavne misije, pa se onda cimam sa golubovima, skokovima, grafitima...

 

Trenutno opet igram GTA IV u iscekivanju nove verzije za PC. Niko Belic je najjaci lik u PC igricama ikad, sto rece neko ispred, jedino mu fali da mu je glas zaista pozajmljivao pravi Srbin, ili barem one delove na srpskom izgovarao bez naglaska. 

 

Najteza misija ikad - onaj jebeni mali avioncic iz GTA San Andreas, sa kojim mora da pobijes onih 5 kombija za odredjeno vreme, i onda sletis na vrh neke zgrade. Ako ti kojim slucajem i uspe da ih unistis, avion se za to vreme toliko sjebe da pocne da krivuda kao ekg nalaz, a tek te ceka najgori deo - sletanje na zgradu visoku 8 miliona metara.

 

To je lako, sletiš aviončićem na travnjak iza likova, taksiraš po pločniku, dođeš iza njih i samo ih odguraš u more. Nakon toga nastaviš desno, sletiš u čamac i detoniraš. Rince and repeat. Meni najteža misija u GTA serijalu je ona iz San Andreasa gde moraš prvo da se voziš motorom, uskočiš u Cesnu, presretneš mlazni business jet, naskočiš na njega, pobiješ posadu i putnike i onda sletiš sa njim na aerodrom. Inače, niko ne pominje hot coffee dodatak.  ^_^

Link to comment

To je lako, sletiš aviončićem na travnjak iza likova, taksiraš po pločniku, dođeš iza njih i samo ih odguraš u more. Nakon toga nastaviš desno, sletiš u čamac i detoniraš. Rince and repeat. Meni najteža misija u GTA serijalu je ona iz San Andreasa gde moraš prvo da se voziš motorom, uskočiš u Cesnu, presretneš mlazni business jet, naskočiš na njega, pobiješ posadu i putnike i onda sletiš sa njim na aerodrom. Inače, niko ne pominje hot coffee dodatak.  ^_^

 

Koja je ovo misija :D 

 

Ova teska koju ti pominjes mi je u prvom prelasku bila jeziva, trebalo mi je jedno 20 pokusaja da skapiram, fora je da ne letis pravo na avion, nego malo pored, kako bi imao vremena da zaokrenes kad se avion pojavi. Posle toga je lako. 

 

Ja nisam igrao modove, mada znam sta je hot coffee :D

Link to comment

ух та са авионом ми је појела солидну количину живаца... фаза "ма јебем ти игрицу нећу је више никад ни упалити" па три пута удахнеш и "ај још само једном"

 

http://youtu.be/Di4CgWtVF7s

Link to comment

Ta mi je misija ostala u secanju zbog originalnosti. Cini mi se da je San Andreas imao i neku misiju kad kao odes do NY-a da utepas nekog mafijasa u nekom lokalu iz nekog ranijeg GTA (naravno taj lokal je sve sto vidis od drugog grada)

 

edit:

 

 

Jedina GTA misija koja se odvija u nekom drugom gradu. Secam se da je ova lokacija bila bitna u neko starijem GTA

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam od GTA serijala sa zadovoljstvom igrao jedino Vice City, ove kasnije sam samo probao, dobro, San Andreas sam igrao možda nekoliko dana...

 

A u VIce CIty najviše sam voleo da sednem u avion i da se vozam iznad Majamija... :D

Link to comment

Koja je ovo misija :D

 

Ova teska koju ti pominjes mi je u prvom prelasku bila jeziva, trebalo mi je jedno 20 pokusaja da skapiram, fora je da ne letis pravo na avion, nego malo pored, kako bi imao vremena da zaokrenes kad se avion pojavi. Posle toga je lako. 

 

Ja nisam igrao modove, mada znam sta je hot coffee :D

 

Iz Vice City-ja, jedna od serijala misija sa aviončićima na daljinsko upravljanje, mislim da ih daje ona vudu žena iz jamajčanskog dela grada. 

Link to comment

Завршио The Last of Us. Добра игра, али далеко од онога шта је хајп обећавао. GTA V дупло бољи.

 

Нека се спреме The Shadow of Mordor, Far Cry 4 и Dragon's Age 3. Успут, уместо кикирикија, Call of Duty и Killzone: Shadow Fall.

 

Однос PS4 / Xbox 360 игара отприлике пола-пола пошто су ове друге пиратске, а не бих да банкротирам купујући само ове од 60-70 евра.

Link to comment

Iz Vice City-ja, jedna od serijala misija sa aviončićima na daljinsko upravljanje, mislim da ih daje ona vudu žena iz jamajčanskog dela grada. 

 

Haićanka, pošto se kvrat grada zove "Little Haiti" :D čega se ja sećam  :isuse:

Link to comment

GTA V

Srbi-lopovi-u-GTA-V.jpg

Ovi iz Kurira su jos ludji nego obicno. Kad je bio Rama pisali su o demonskom planu Rame na stiklama a sad ih je GTA za srce ujeo

 

BOLESNI UMOVI GLOBALNI NAPAD NA SRBE: Prozivaju nas u najpoznatijoj svetskoj igrici GTA!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...