Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Da li ste već diskutovali o ovome? 

 

No man's sky

 

1.jpeg?download=1

 

1.jpg?download=1

 

1.png?download=1

 

1_02.jpg?download=1

 

1_03.jpg?download=1

 

1_04.jpg?download=1

 

1_05.jpg?download=1

 

1_06.jpg?download=1

 

1_07.jpg?download=1

 

Kao Elita, samo što su planete proceduralno generisane, po algoritmu. Koliko sam shvatio, akcenat je na samostalnom istraživanju galaksije. Može se desiti da budete na planeti sa još milion drugih igrača (ako poželite da igrate u online režimu) a da godinama ne sretnete nijednog, što jeste realno. Videćemo šta će na kraju ispasti, ali za sada obećava. :)

 

 

Link to comment

Brutalno izgleda, mada mi se javlja da se mnogo bolje igra u multiplejeru za koji necu imati vremena dok ne predjem ovaj ogromni backlog igara koje sam propustio.

 

Inace, presao sam na GTA IV (jeste, ni TO nisam igrao <_<), i evo za nekoliko dana sam nakrcao 10 sati u igri. Nevidjena zavisnost. Doduse, ja sam uvek bio od onih cudnih kojima je u GTA bilo zabavnije da resavaju misije umesto da se zajebavaju s random rokanjem ljudi i murije™ po ulicama, pa mi je IV legao ko kec na deset. Apsolutno je neverovatno koliko je serijal ovim nastavkom porastao i od nezrelog poligona za tinejdzerske frustracije postao gejmerska verzija nekih boljih gangsterskih filmova. Cutscenesi i prica uopste su na potpuno drugom nivou u odnosu na San Andreas, da ne idemo dalje u proslost. Niko je bez ikakve dileme najbolji protagonista koga je GTA imao, jedino me cudi sto Rockstar nije doveo nekog pravog Srbina za njegove replike na nativnom jeziku, Bob zna da su ti sitni detalji njihov fah. Uglavnom, pravi epski spektakl od igre.

Edited by Calavera
Link to comment

Meni I ranije bila dobra prica u GTA serijalu.

 

EPS je resio da se danas zabavlja sa trafo stanicom pa me je ostavio 12h bez struje pa sam morao da budem kreativan u ubijanju vremena. Na laptopu sam Imao neki sega emulator pa sam igrao hokej iz 1991. godine. Jedino sto sreca nije dugo trajala jer onmo jede bateriju :cry:

Link to comment

To cemo videti kad dodje na Microsoft Windows!!!

 

Dobra je bila prica i ranije, ali je zbog realizacije nikad nisi mogao shvatiti kao bilo sta drugo sem parodiju. Za cetvorku imam osecaj kao da su u Rockstaru odlucili da presaltaju ciljnu publiku sa klinaca na nas ozbiljne ljude™, razlika u odnosu na ostale delove serijala je nebo i zemlja. IV je Kum, ovi ostali The Boondock Saints.

Link to comment

Ja nikad nisam bio ozbiljan ljud pa mi je uvek legla prica :s_d: San Andreas sa crncima mi je bio najdalji al opet ok. Vice city mi je ostao u secanju kao jedan od boljih. Koliko se secam Rej Liota je igrao glavnu.

Link to comment

Super je Vice City, odmah iza cetvorke  -_- I meni je prica u ranijim delovima bila pristojna, delimicno sam zato i resavao misije, ali nemoguce je ne naglasiti koliko u cetvorci sve to izgleda zrelije, bogatije i opsirnije. Ne radi se samo o fabuli radnje™, i scenario i karakterizacija likova i animacije istih u cut-scenama odaju utisak neuporedivo jace produkcije. Jesi igrao ti cetvorku?

 

edit: sad kad si spomenuo Liottu, vidim da u IV nema takvih zvezda da daju glasove, nagadjam da su te pare preusmerili u razvoj same igre. Jos 1 primer Rockstarovog odrastanja  ^_^ 

Edited by Calavera
Link to comment

Igrao sam sve GTA delove do San Andreasa, taj mi promakao, kao naredni delovi. 

 

 

Vice City mi se najvise dojmio, gotivno okruzenje, prica, side-misije, easter-eggs (recimo, secam se da kad te jure panduri, pa doguras do 6te zvezdice, pojavljuju se pandurska lamburdzini kola koja voze crnac i belac ala Soni Kroket i Rikardo Tabs iz Miami Vice :D mogao si da deknes taj auto pa posle odradjujes pandurske misije mnogo brze nego sa obicnim kolima), i mnogo dobra muzika + mogao si da stavis svoje mp3 fajlove u tamo neki folder i onda to slusas na radiu u kolima. 

 

GTA 3 mi se cinio kao poluzavrsena igra, secam se da sam se otelio dok nisam naucio da letim sa onim dvokrilcem (Dodo se zvao) na aerodromu, tesko bilo, a hteo sam da sletim u stadion, posto nije bilo nigde ulaza. Jednom sam uspeo i propao kroz teksturu terena i samo me ispljunulo pored stadiona :D

 

Kec i dvojka su legendarne igre, nije bilo mape, za dvojku sam u sva tri nivoa znao gde se nalazi koji deo grada :D

Link to comment

za IV je beše bio potreban četvoroglavi cpu?

 

Dvojezgreni je dosta:

 

CPU: Intel Core 2 Duo 1.8GHz, AMD Athlon X2 64 2.4GHz CPU Speed: 1.8 GHz RAM: 1 GB for Windows XP / 1.5 GB for Windows Vista) OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3 / Windows 7 Video Card: 256MB NVIDIA 7900+ / 256MB ATI X1900+ Sound Card: Yes Free Disk Space: 16 GB

 

i mnogo dobra muzika + mogao si da stavis svoje mp3 fajlove u tamo neki folder i onda to slusas na radiu u kolima. 

 

To imas i u narednim delovima, u cetvorci imas radio stanicu za svoju muziku, pa mozes da menjas izmedju nje i ovih obicnih.

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...