Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Бој се шта ћеш када је завршиш. :(

 

i to. padacu u bedak kao nakon neke dobre serije.

 

 

btw kupio­™ najnoviji pes. prijatno sam iznenadjen.

Link to comment

Izasao Far cry 4

 

Mogao bih polako da zavrsavam onu sa hakerisanjem kojoj sam i ime zaboravio. Solidna igrica pa mi je zao da je brisem nezavrsenu a opet ne bih da mi 100 giga bude zauzeto igricama.

 

edit: Watchdogs

 

ne znam sto me nikako ne vuce da je igram.

 

instalirao pre 6 meseci

Saturday, ‎May ‎24, ‎2014, ‏‎10:35:09 PM

 

Edited by katamaran
Link to comment

modeli igraca mi se cine da su premali. svaki faul je zuti karton. cak i oni nenamerni. animacija suta je ponekad presmesna i neprirodna. igraci se prebrzo umaraju. npr. hazard mi nije imao vise snage posle 60 minuta. dodavanja su lose uradjena. set pieces takodje. ili bar ja nisam navikao na njih posto igram pes prvi put posle sestice.

 

ali ajde, bolje nego sto sam ocekivao. a ocekivao sam nista.

Link to comment

dajte nešto lepo da se igra na fazon anno1404, simcity, cezara, civilizacije i slično (ako ima novije ili novo nešto)... igra mi se neka "upravljačka simulacija" a ništa da me zapali

Link to comment

Meni je dan otprilike, ajde jos ovaj turn pa cu da doruckujem, ajde jos koji turn nije mi toliko hitno za wc :blush: . Sta znam, ja civilizaciju igram poslednjih nekoliko izdanja, ova je malo nasminkanija, nacije sirom sveta lansirale su brodove u potrazi za novim domom i svi krecemo da osnivamo kolonije na nekoj novoj planeti. Inteligentnog vanzemaljskog zivota za sada nema, imaju ostaci drevne civilizacije za koju nije objasnjeno sta se sa njom desilo. Zanimljiva je, ali vuce dosta vremena.

Link to comment

vidim ima da se kupi gde oćeš... nisam siguran da mi se to igra, imam original V koja mi meh... meni CIV stala na trećem delu, jbg

 

 

 

edit. čuo se sa burazerom u međuvremenu... pitam ga jel igra nešto, kaže ne spava zbog prision architect, kao zarazno ubi bože. reče mi da pogledam ovaj video i da pojurim tu verziju da kupim. meh, šta znam... igrački mi dosadno, jebo bi se a da mi ne uđe. predložio mi banished al to baš za depresivce...

 

Edited by Singer
Link to comment

po onome što sam gledao na yt čini se da traži ozbiljno planiranje u detalje a i debelu vremensku posvećenost... uglavnom, nešto umiru čitave porodice ko blesave (u videu) pa to deprimira

Link to comment

dajte nešto lepo da se igra na fazon anno1404, simcity, cezara, civilizacije i slično (ako ima novije ili novo nešto)... igra mi se neka "upravljačka simulacija" a ništa da me zapali

Jesi probao Europa Universalis IV, recimo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...