Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

dajte nešto lepo da se igra na fazon anno1404, simcity, cezara, civilizacije i slično (ako ima novije ili novo nešto)... igra mi se neka "upravljačka simulacija" a ništa da me zapali

Port_Royale_cover.jpg

 

Link to comment

Jesi probao Europa Universalis IV, recimo?

 

eu4 nije upravljačka simulacija, već grand campaign i najbolja takva igra svih vremena dok ne dođe hearts of iron 4. 

kad smo već kod eu4, da li neko ima želju da igra online?

Link to comment

Jesi probao Europa Universalis IV, recimo?

 

Jesam i mislim da sam baš zbog tebe i priče o EU IV na ovoj temi pre dosta meseci uzeo i instalirao. Odlična igra ali kao što reče tičer dole, nije to taj fazon igre. :)

 

 

 

E vidiš ovo je nešto kao Pirates a nikad nisam igrao i baš ću da je stavim na šoping listu. Hvala vlado ;)

Link to comment

preporučio bih tropico, ne znam koja je aktuelna verzija, mislim 5...

 

:thumbsup:

 

To, zadnje sam igrao Tropico 3.

 

 

To je to... imam za sad da razigram dve... ako još neko nešto ima na pameti slobodno nek ostavi ovde :)

Link to comment

Meni je GTA serijal jedina igrica koju mogu da igram dok mi oci ne ispadnu. Pojacavanje kompa mi je sva 3 puta bilo vezano za izlazak nove verzije igrice, sada cekam GTA V da bih uzeo novu graficku i ram. 

 

Ja sam kreten koji svaku igricu iz serijala odradi 100% kompletno. Treba truda i cimanja, bez cheatova, ali je na kraju milina :) Uvek prvo odradim sve glavne misije, pa se onda cimam sa golubovima, skokovima, grafitima...

 

Trenutno opet igram GTA IV u iscekivanju nove verzije za PC. Niko Belic je najjaci lik u PC igricama ikad, sto rece neko ispred, jedino mu fali da mu je glas zaista pozajmljivao pravi Srbin, ili barem one delove na srpskom izgovarao bez naglaska. 

 

Najteza misija ikad - onaj jebeni mali avioncic iz GTA San Andreas, sa kojim mora da pobijes onih 5 kombija za odredjeno vreme, i onda sletis na vrh neke zgrade. Ako ti kojim slucajem i uspe da ih unistis, avion se za to vreme toliko sjebe da pocne da krivuda kao ekg nalaz, a tek te ceka najgori deo - sletanje na zgradu visoku 8 miliona metara.

Link to comment

To je misija slicna ovoj koju sam ja naveo :)

 

Ja sam Vice City igrao samo jednom, i uopste se ne secam kako sam je presao. San Andreas sam presao 3 ili 4 puta  :isuse: , i taj avioncic je bio jeziv. Mnogo teze od poslednje misije koja je satro najgora, ili one kada pratis voz. 

 

Da dodam i onu skolu za pilote, ono je tek budalastina.

Link to comment

Meni ovaj Port Royale podosadan, isuviše malo akcije, nekako nedorečen, odlična ideja ali moglo je to bolje. I dalje je tata tog žanra i te vrste opuštencije Sid Majerov Pirates. Sve ostale varijacije na tu temu (Sea Dogs, Age of Pirates, Corsairs) su isuviše bagovite, a bilo je odličnih pokušaja, ali samo pokušaja.

Probao Tropico V na Xbox, mučenje. To skrolovanje, promjena tabova, kamera, različiti dugmići umjesto desnog klika ubija svaku volju za igranjem. Bježite od svih tih upravljačkih simulacija, strategija itd za konzole.

EU IV sam pomenuo čim je čovjek rekao Anno 1701 više zbog perioda/osjećaja, nego da je upravljačka simulacija, ali jednostavno greota da se to ne proba. 

Link to comment

Port Royale je ipak strateski orijentisan. Borba je tu vise kao sminka.

I meni su Pirates prvi izbor, kada je rec o igrama sa gusarskom tematikom.

Age of Pirates 2 je veoma dobar, ali tek dodatkom par modova.

Link to comment

imamo dosta dobrih dota igraca. samo ekipu jos nisu sastavili. po ratinzima bih rekao da smo u top 10 ako ne i bolji.

 

 

danska, svedska, ukrajina, nemacka, rusija, rumunija...mozda mi posle

Link to comment

Za sve vas što se pržite na gta, ako niste znali: na steamu budu relativno često akcije gde se COMPLETE gta izdanja (gta lll, gta vice city, gta IV, gta IV episodes from liberty city i gta san adreas) mogu uzeti za 5,95e. Živa istina, ja uzeo 12...

Link to comment

Za sve vas što se pržite na gta, ako niste znali: na steamu budu relativno često akcije gde se COMPLETE gta izdanja (gta lll, gta vice city, gta IV, gta IV episodes from liberty city i gta san adreas) mogu uzeti za 5,95e. Živa istina, ja uzeo 12...

 

ajde napisi cim se pojavi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...